18 Березня, 2021 р., 17:39
Щодня в Україні фіксується велика кількість нових випадків COVID-19. Так, за минулу добу, 17 березня, зареєстровано антирекорди за кількістю нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію – 15 053 в Україні та 1398 у Житомирській області.
17 Березня, 2021 р., 07:22
Релігійні лідери України підтримали вакцинальну кампанію та отримають щеплення проти COVID-19 вакциною AstraZeneca (Covishield).
12 Березня, 2021 р., 14:32
У Житомирській області триває перший етап вакцинації від COVID-19. Так, 11 березня проведено імунізацію серед медичних працівників КНП ЦПМСД Бердичівської міської ради та КНП “Госпіталь ветеранів війни” Житомирської обласної ради – вакциновано 70 осіб.
10 Березня, 2021 р., 14:41
Вже другий тиждень в Україні і, зокрема, в Коростенському районі проводиться вакцинація проти COVID-19 вакциною AstraZeneca/Oxford (AZD1222), що має місцеву назву Covishield.
09 Березня, 2021 р., 11:36
Дев’ятого березня в Україні відзначать чергові роковини від дня народження Тараса Шевченка. Уже так повелося, що березень – Шевченківський місяць. Дев’ятого березня Тарас народився, десятого – помер. Господь вділив йому небагато, проте Шевченко в серцях українців живе і житиме вічно.
06 Березня, 2021 р., 08:05
Начальник відділу мобілізаційної роботи та спеціальних питань Департаменту охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації Сергій Березовський та начальник Управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи ОДА Сергій Безносюк взяли участь у програмі «Відкрита студія» на телеканалі «Союз–TV».
06 Березня, 2021 р., 07:31
04 березня медичні працівники Черняхівського територіального медичного об’єднання отримали першу дозу вакцини від COVID-19 у рамках першого етапу вакцинації.
03 Березня, 2021 р., 12:12
Про переваги відновлюваних джерел енергії у домогосподарствах розповідає інформаційно-роз’яснювальна кампанія «Чиста енергія для Вашої родини», розроблена Держенергоефективності за підтримки Проекту ЄС Twinning.
02 Березня, 2021 р., 17:09
01 березня у Комунальній установі «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня» Житомирської обласної ради розпочався перший етап вакцинації медичних працівників від COVID-19.
01 Березня, 2021 р., 13:20
Сьогодні, 01 березня, голова ОДА Віталій Бунечко провів щотижневий підсумковий брифінг щодо ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію у Житомирській області,  участь у якому також взяв начальник відділу мобілізаційної роботи та спеціальних питань Департаменту охорони здоров’я ОДА Сергій Березовський.