22 Січня, 2021 р., 09:00
22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки українці щороку відзначають День Соборності України.
21 Січня, 2021 р., 16:07
Сьогодні, 21 січня, голова Житомирської облдержадміністрації взяв участь у прямому ефірі телеканалу “СК1”.
21 Січня, 2021 р., 14:27
В рамках реалізації загальнонаціонального право?просвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО?!» розкажемо як реалізувати своє право на безоплатне отримання земельної ділянки.
18 Січня, 2021 р., 12:23
Сьогодні, 18 січня, заступник голови ОДА Юрій Оханський провів щотижневий підсумковий брифінг щодо ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію у Житомирській області,  участь у якому також взяв директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Микола Суслик.
17 Січня, 2021 р., 12:44
З 16 січня 2021 року мова обслуговування споживачів – українська! Відповідно до статті 30 Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, всі надавачі послуг, незалежно від форми власності, зобов’язані обслуговувати споживачів і надавати інформацію про товари і послуги державною мовою.
16 Січня, 2021 р., 12:34
15 Січня, 2021 р., 12:30
14 Січня, 2021 р., 09:02
16 січня 2021 року набирає чинності стаття 30 Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, основною вимогою якої є використання української мови під час обслуговування споживачів.
05 Січня, 2021 р., 14:06
Це стало можливим завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Чоповицька об’єднана територіальна громада отримала сучасний дитячий садочок, розрахований на 80 дитячих місць.
05 Січня, 2021 р., 09:09
В Україні щодня фіксується велика кількість нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Як показує світова практика, дотримання профілактичних заходів та особистої гігієни здатне обмежети поширення коронавірусної інфекції. Будьте відповідальними! Бережіть себе та своїх рідних.