22 Лютого, 2021 р., 11:40
Сьогодні, 22 лютого, перша заступниця голови ОДА Наталія Остапченко провела щотижневий підсумковий брифінг щодо ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію у Житомирській області,  участь у якому також взяв начальник відділу мобілізаційної роботи та спеціальних питань Департаменту охорони здоров’я ОДА Сергій Березовський та директор Житомирського обласного медичного спеціалізованого центру Максим Кутишенко.
17 Лютого, 2021 р., 08:38
Фахівці правового клубу PRAVOKATOR створили відео присвячене темі укладання договорів оренди землі. Це відео є частиною циклу консультацій, у яких система безоплатної правової допомоги роз'яснює основні питання у сфері земельних правовідносин.
16 Лютого, 2021 р., 08:53
Державна житлово-комунальна інспекція контролюватиме якість комунальних послуг та економічне обґрунтування тарифів. Це під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Платіжка» заявив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.
15 Лютого, 2021 р., 12:35
Сьогодні, 15 лютого, заступник голови ОДА Віктор Градівський провів щотижневий підсумковий брифінг щодо ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію у Житомирській області,  участь у якому також взяв начальник відділу мобілізаційної роботи та спеціальних питань Департаменту охорони здоров’я ОДА Сергій Березовський.
11 Лютого, 2021 р., 08:09
Про переваги відновлюваних джерел енергії у домогосподарствах розповідає інформаційно-роз’яснювальна кампанія «Чиста енергія для Вашої родини», розроблена Держенергоефективності за підтримки Проекту ЄС Twinning.
08 Лютого, 2021 р., 12:39
Сьогодні, 08 лютого, заступник голови ОДА з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександр Федько провів щотижневий підсумковий брифінг щодо ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію у Житомирській області.
05 Лютого, 2021 р., 09:51
Раніше на сайті Коростенської районної державної адміністрації ми вже розповідали жителям Коростенського району про те, що у дику природу Коростенщини представники ГО «Коростенське товариство мисливців і рибалок» випустили 145 фазанів.
03 Лютого, 2021 р., 14:28
16 січня 2021 року набрала чинності стаття 30 Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, основною вимогою якої є використання української мови під час обслуговування споживачів.
02 Лютого, 2021 р., 11:06
Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко поспілкувався з журналістами програми “У центрі подій” телеканалу “Cоюз-TВ” про новоухвалений Закон “Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” щодо компенсації у зв’язку з підвищенням тарифів на електричну енергію”.
02 Лютого, 2021 р., 10:17
Заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський долучився до обговорення питання щодо затвердження Урядом порядку компенсацій для громадян, які використовують електроопалення.