11 Вересня, 2022 р., 11:42
Для України і українців цей час злився в один сконцентрований потік напруженого протистояння, єдності та впевненості, що кожен наступний день наближає нас до Перемоги. Щодня перед нами постають нові виклики, кожна хвилина нашої боротьби народжує нових Героїв.
01 Вересня, 2022 р., 09:52
 Президент України привітав дошкільнят, школярів і студентів із початком нового навчального року
24 Серпня, 2022 р., 09:15
Ми зустрічаємо цей день у різних місцях. Хтось – в окопах і бліндажах, у танках і БМП, на морі й у повітрі. Б’ється за незалежність на передовій. Хтось – у дорозі, в авто, вантажівках і потягах. Б’ється за незалежність, доправляючи необхідне тим, хто на передовій. А хтось – у смартфоні чи за комп’ютером. І теж б’ється за незалежність – збираючи кошти, щоб тим, хто в дорозі, було що везти тим, хто на передовій.
23 Серпня, 2022 р., 09:39
23 серпня Україна відзначає День Державного Прапора.
19 Серпня, 2022 р., 16:33
На Житомир.info стартує спецпроект програма «Діалоги про перемогу».
17 Серпня, 2022 р., 17:13
Керівник КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради Віктор Гриньов розповів Житомирській ОВА про особливості роботи установи в умовах війни.
15 Серпня, 2022 р., 20:33
Всі діти світу мають право на щасливе дитинство. Проте сьогодні особливо важливо подарувати радість дітям, які внаслідок військової агресії з боку росії в Україні рано подорослішали і вже добре знають що таке війна.
10 Серпня, 2022 р., 15:00
Щорічно 19 червня в Україні відзначається День фермера. День присвячений всім працівникам фермерських господарств, які своєю важкою працею годують нашу країну. Під час війни праця фермерів особливо важлива, адже зараз вони рятують нас від голоду. У цю дату фермери отримують привітання від близьких, друзів та колег.