04 Січня, 2021 р., 13:53
Сьогодні, 04 січня, перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко провела щотижневий підсумковий брифінг щодо ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію у Житомирській області,  участь у якому також взяв директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Микола Суслик.
04 Січня, 2021 р., 12:07
Світова практика показує, що своєчасні протиепідемічні заходи та дотримання карантину є ефективними в боротьбі з цією хворобою.
01 Січня, 2021 р., 08:00
«Бути Президентом такого прекрасного народу – це велика гордість. І дуже велика відповідальність. Я буду робити все, щоб і через рік, і в усіх наступних роках у цей самий день і час мені було не соромно дивитись вам в очі», – наголосив Глава держави.
28 Грудня, 2020 р., 11:33
Сьогодні, 28 грудня, перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко провела щотижневий підсумковий брифінг щодо ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію у Житомирській області,  участь у якому також взяв директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Микола Суслик.
26 Грудня, 2020 р., 09:56
У зв’язку з посиленням карантину на період новорічних свят, зокрема введення нових обмежень, які стосуються відвідування закладів культури, проведення новорічних заходів у школах та садочках тощо, Житомирський обласний український музично-драматичний театр імені Івана Кочерги спільно з Житомирською облдержадміністрацією підготував відео новорічної вистави для дітей, яке можна переглянути онлайн.
23 Грудня, 2020 р., 09:20
Із цього відео ви дізнаєтесь, коли лід може бути небезпечним, які прості правила безпеки можуть врятувати від лиха на льоду та як допомагати людині, що провалилася під кригу.
17 Грудня, 2020 р., 12:18
Аби підтримати педагогів та популяризувати профессію вчителя стартувала кампанія “Класний вчитель”.
14 Грудня, 2020 р., 15:18
Сьогодні, 14 грудня, заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко провела щотижневий підсумковий брифінг щодо ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію у Житомирській області,  участь у якому також взяв директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Микола Суслик.
07 Грудня, 2020 р., 09:23
Президент України Володимир Зеленський взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Збройних Сил України, вручив державні нагороди та присвоїв почесні найменування військовим частинам.
06 Грудня, 2020 р., 20:00
Минають роки, десятиліття, виростають нові покоління, з’являється нова мода. Проте українці бережуть свої народні традиції, обереги, які є нашою національною гордістю.