01 Лютого, 2021 р., 11:35
Сьогодні, 01 лютого, заступник голови ОДА Віктор Градівський провів щотижневий підсумковий брифінг щодо ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію у Житомирській області,  участь у якому також взяв начальник відділу мобілізаційної роботи та спеціальних питань Департаменту охорони здоров’я ОДА Сергій Березовський.
29 Січня, 2021 р., 12:28
Президент України Володимир Зеленський відзвітував про виконання своєї передвиборчої обіцянки: вже цього року українці зможуть отримати доступну іпотеку на житло під 7%.
29 Січня, 2021 р., 12:13
25 лютого на загальнодержавному рівні Україна відзначатиме 150 років від дня народження нашої славетної землячки – письменниці, перекладачки, фольклористки, культурної діячки Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач).
28 Січня, 2021 р., 12:14
27 січня в програмі «У центрі подій» на телеканалі “Cоюз-ТВ” говорили про будівництво у Житомирській області сільських амбулаторій у рамках реалізації Програми Президента України «Велике будівництво». Участь у програмі взяв голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко.
27 Січня, 2021 р., 15:51
Про роботу КНП "Коростенська центральна районна лікарня" Ушомирської сільської ради сьогодні і про перспективи її розвитку в подальшому журналістці Молодіжного медіа Коростеня Олені Обиход під час інтерв’ю розповіла директор медичної установи Алла Желєзнякова.
26 Січня, 2021 р., 12:04
Сьогодні, 26 січня, на Житомирщині стартує поетичний марафон до 150-річчя з Дня народження Лесі Українки.
25 Січня, 2021 р., 12:18
Сьогодні, 25 січня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко провів щотижневий підсумковий брифінг щодо ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію у Житомирській області,  участь у якому також взяв начальник відділу мобілізаційної роботи та спеціальних питань Департаменту охорони здоров’я ОДА Сергій Березовський.
23 Січня, 2021 р., 10:38
22 січня голова Житомирської облдержадміністрації поспілкувався з журналістами програми “У центрі подій” телеканалу “Союз-ТВ” щодо тарифної політики.
23 Січня, 2021 р., 10:33
Україна недовикористовує один зі своїх найпотужніших активів – землю. Мораторій, котрий існував десятиліттями сформував тіньовій ринок, низьку продуктивність фермерства, розкрадання землі через схеми, корупцію на ринку землі та зубожілі села. Завдання земельної реформи – упорядкувати ринок землі, унеможливити корупційні схеми у земельних відносинах, зробити відносини у сфері землеустрою — зрозумілими й прозорими, і головне – дати поштовх українській економіці.
22 Січня, 2021 р., 09:00
22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки українці щороку відзначають День Соборності України.