Захист і правопорядок

20 Березня, 2023 р., 15:13
«Ми на рідній землі, це наша держава й вона має бути вільна та незалежна. А ті, хто прийшли до нас зі зброєю в руках, нехай остерігаються люті української нації», — Дмитро Шульга.
19 Березня, 2023 р., 16:01
Охочі приєднатися – робіть свій вибір уже сьогодні. Залишилося лише 2 тижні, щоб зробити свій остаточний вибір на користь боротьби та свободи.
16 Березня, 2023 р., 10:36
Відповідно до листа роз’яснення Мінекономіки щодо порядку бронювання військовозобов’язаних за списком військовозобов’язаних під час дії воєнного стану.
05 Березня, 2023 р., 16:01
Як вже повідомлялось, 50% персоналу критично важливих підприємств можуть отримати бронь від мобілізації, решта військовозобов'язаних працівників таких підприємств можуть бути мобілізованими.
05 Березня, 2023 р., 15:58
Війна розлучає людей, тому надзвичайно важливо підтримувати зв'язок з другою половинкою. Але робити це треба правильно, щоб не зашкодити психологічному стану людини та стосункам.
04 Березня, 2023 р., 12:08
В Україні триває запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього наступу та звільненні територій від ворога.
23 Лютого, 2023 р., 13:24
Заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр під час брифінгу представників Сил оборони та безпеки України в Military Media Center до річниці широкомасштабного наступу російської федерації на Україну назвала десять основних перемог:
13 Лютого, 2023 р., 10:58
Про це 12 лютого в ефірі Всеукраїнського телемарафону «Єдині новини» повідомила речниця Міністра внутрішніх справ Мар’яна Рева. Також вона розповіла про етапність добору та звернула увагу на зацікавленість і бажання із боку добровольців приєднатися до «Гвардії наступу».
08 Лютого, 2023 р., 13:29
Міністерство внутрішніх справ України оголосило про формування 8 додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони посилять українські сили під час майбутнього наступу.
07 Лютого, 2023 р., 12:47
Так, станом на 07 лютого, у ЦНАПи надійшло 5101 звернення щодо вступу до бригад «Гвардії наступу», з яких 1 313 за добу 06 лютого. Загалом вже 1 061 завка подана на вступ до однієї з 8 бригад, з яких 434 за добу 06 лютого.