Захист і правопорядок

08 Травня, 2023 р., 10:45
Так, публічною антиукраїнською агітацією у сільському продовольчому магазині займався 46-річний працівник залізниці, який мешкає у невеличкому селі на Коростенщині.
03 Травня, 2023 р., 16:17
Запитували? Відповідаємо! Правові та організаційні засади реалізації права на свободу об’єднання, гарантованого Конституцією України та міжнародними договорами України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, порядок утворення, реєстрації, діяльності та припинення громадських об'єднань визначені Законом України «Про громадські об’єднання».
21 Квітня, 2023 р., 12:32
Необхідність скласти заповіт може спіткати будь-де: чи то на службі в збройних силах, чи в лікувальному закладі, чи навіть на морському судні.
13 Квітня, 2023 р., 15:23
Доводимо до відома, що на виконання вимог статті 12 Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.2022 N• 1487, у Національній академії Сухопутних військ Збройних Сил України імені Петра Сагайдачного (далі — HACB) розроблено та погоджено з Генеральним штабом Збройних Сил України навчальні план-програми курсів підвищення кваліфікації осіб, відповідальних за ведення військового обліку.
10 Квітня, 2023 р., 11:52
На сьогодні до штурмових бригад «Гвардії наступу» вже надійшли десятки тисяч анкет від добровольців, частину з них вже прийнято до бригад.
05 Квітня, 2023 р., 10:53
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього наступу та звільненні територій від ворога.
29 Березня, 2023 р., 16:59
27 січня 2023 року Урядом затверджено новий Порядок бронювання військовозобов’язаних за списком військовозобов’язаних під час дії воєнного стану. В цій статті детально про те, на кого поширюється цей Порядок, які строки відстрочки передбачені, а також в якому випадку бронювання анульовується.
27 Березня, 2023 р., 18:07
Набір у Гвардію наступу незабаром завершиться. Охочі подати свої заявки мають встигнути до 01 квітня 2023 року.
23 Березня, 2023 р., 16:21
Із початку повномасштабного вторгнення 26-річний Петро займався волонтерством. Він доставляв допомогу на передову та вивозив загиблих із поля бою, але згодом твердо вирішив, що треба брати до рук зброю.
22 Березня, 2023 р., 09:41
Щоб приєднатися до лав добровольців: