Захист і правопорядок

07 Лютого, 2023 р., 09:49
Про це у своєму вечірньому зверненні сказав Президент України Володимир Зеленський.
05 Лютого, 2023 р., 14:17
В Україні розпочався набір добровольців до штурмових бригад у складі Національної гвардії, Національної поліції та Держприкордонслужби. У ЦНАПи (Центри надання адмінпослуг) щодо подання заявок звернулося 3 086 громадян.
04 Лютого, 2023 р., 21:25
Міністерство внутрішніх справ оголосило про формування штурмових бригад Гвардія наступу. До них можуть вступити добровольці, які хочуть допомогти державі вигнати російських загарбників та звільнити тимчасово окуповані території України.
22 Грудня, 2022 р., 16:19
«Вашу карту заблоковано», «з вашого рахунку підозріла транзакція», «ми здійснюємо перевірку клієнтів», «нові правила під час воєнного стану»…
09 Грудня, 2022 р., 12:39
За позовом Коростенської окружної прокуратури Господарський суд Житомирської області стягнув з ДП «Олевське лісове господарство» 720 тис. грн шкоди, заподіяної незаконними порубками дерев на території Олевської територіальної громади.
09 Грудня, 2022 р., 12:37
За процесуального керівництва прокурорів Коростенської окружної прокуратури, на підставі зібраних слідством доказів, групі місцевих жителів повідомлено про підозру у незаконному видобуванні бурштину (ч. 1 ст. 240-1 КК України).
23 Листопада, 2022 р., 10:41
Серед основних правил, що допоможуть уникнути стороннього доступу до вашої особистої інформації, є створення та використання надійних паролів, двофакторна автентифікація та перевірка справжності вебсайтів.
17 Листопада, 2022 р., 12:55
Абетка у деталях розповідає про правила дій під час виявлення мін, виникнення пожеж, радіологічної, хімічної, біологічної та інших загроз техногенного і природного характеру. А також правила поведінки цивільних під час ведення активних бойових дій та багато іншого.
06 Жовтня, 2022 р., 13:01
Поблизу сіл Ялцівка та Любовичі Малинської територіальної громади Коростенського району місцеві жителі, збираючи гриби, натрапили на два касетних елементи від «Ураган».
15 Вересня, 2022 р., 16:35
Житомирська обласна прокуратура спільно з правоохоронними органами області продовжує викривати злочини проти основ національної безпеки.