Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності ЦНАПів

14 Вересня, 2021 р., 17:40
Розпорядження голови Коростенської районної державної адміністрації від 01.09.2021 року №151 «Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови Коростенської районної державної адміністрації від 15.04.2014 року №113», зареєстровано Центрально-Західним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Хмельницький) 09 вересня 2021 року за №56/273.
27 Серпня, 2021 р., 09:17
Кількість центрів з місцями для самообслуговування, де українці можуть скористатися порталом Дія, зросла до 1000 точок.
30 Липня, 2021 р., 18:06
Напередодні Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми відбулась презентація документального аудіосеріалу «Зі мною це не станеться». Проєкт застерігатиме та попереджатиме українців про проблему сучасного рабства, випадки якого продовжують стрімко зростати в Україні та світі.
30 Липня, 2021 р., 17:46
На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженоюпостановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р. № 471, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.
29 Липня, 2021 р., 14:03
Платформа стане справжнім орієнтиром для регіональної цифровізації. Завдяки їй представники громад зможуть дізнаватися актуальну інформацію про:
22 Липня, 2021 р., 15:33
22 липня 2021 року під головуванням заступника голови Житомирської облдержадміністрації Віктора Градівського  відбулась онлайн-нарада на тему Інтернет-субвенції та інших соціальних питань.
15 Липня, 2021 р., 14:16
Цей документ закладає основу для запровадження в Україні спеціального правового режиму Дія City та визначає його загальні засади.
12 Липня, 2021 р., 15:52
На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р. № 471, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національний проєкт з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта.
10 Червня, 2021 р., 11:36
На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua. На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали.
09 Червня, 2021 р., 12:24
3 червня Мінцифра запускає Цифрограм для медичних працівників (https://osvita.diia.gov.ua/digigram). Цей тест розроблений також на основі європейської рамки цифрових компетентностей для громадян DigComp 2.1., а саме, Рамки цифрової компетентності для громадян України (https://bit.ly/3rBs8KL).