Кабмін інформує

29 Квітня, 2020 р., 08:33
У Міністерстві розвитку громад та територій України відбулось засідання Робочої групи для перевірки в регіонах стану виконання облдержадміністраціями завдань, визначених законами України, актами Кабінету Міністрів та дорученнями Прем’єр-міністра України щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
24 Квітня, 2020 р., 08:55
Зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році пройде з дотриманням соціального дистанціювання та з використанням засобів індивідуального захисту. Відповідну інформацію Міністерство освіти і науки опублікувало на своєму інформаційному ресурсі про зміни в освіті під час карантину.
21 Квітня, 2020 р., 15:25
Це рішення зумовлено рівнем захворюваності і небезпекою, яку несе COVID-19. Водночас буде запропоновано пом’якшення певних карантинних заходів, наприклад, дозвіл на прогулянки у парках, відкриття музеїв та бібліотек – за умови дотримання заходів безпеки.
21 Квітня, 2020 р., 10:06
Сьогодні Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов з робочою поїздкою перебуває в Овруцькому районі Житомирської області.
17 Квітня, 2020 р., 09:13
В умовах дистанційного навчання педагогічні ради шкіл можуть самостійно визначати деталі освітнього процесу і завершення навчального року, а підсумкове оцінювання може здійснюватись віддалено. Про це йдеться у листі-роз’ясненні МОН оприлюдненому 16 квітня 2020 року.
16 Квітня, 2020 р., 10:04
Марина Лазебна, Міністр соціальної політики: Ця інформаційна платформа покликана допомогти тим, кому потрібна турбота. Кожен може зробити заявку про того, кому потрібна допомога. І всі небайдужі: бізнес, волонтери, благодійники, громадські організації, і Уряд, і місцева влада, всі разом будемо допомагати людям.
14 Квітня, 2020 р., 13:38
У квітні буде здійснена одноразова виплата грошової допомоги у сумі 1000 гривень таким категоріям населення:
08 Квітня, 2020 р., 12:17
Як це зробити? Читайте в статті Міністерства цифрової трансформації України
08 Квітня, 2020 р., 12:05
Повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.