Кабмін інформує

29 Липня, 2020 р., 14:59
За ініціативи Президента України Міністерство соціальної політики послідовно працює над підвищенням соціальних гарантій найбільш вразливих категорій громадян, перш за все - громадян похилого віку.
28 Липня, 2020 р., 10:13
Тому наразі будувати в Україні енергоємні підприємства інвесторам невигідно. Зокрема, йдеться про ІТ-компанії. Водночас розвиток «зеленої» енергетики призводить до суттєвого профіциту електричної енергії в Україні.
21 Липня, 2020 р., 11:32
Відкрито конкурс за бюджетною програмою 1201200 «Надання кредитів фермерським господарствам», яка реалізується через Український державний фонд підтримки фермерських господарств.
21 Липня, 2020 р., 11:00
21 липня 2020 року МОН чергуватиме на прямій телефонній лінії Кабінету Міністрів України щодо вступу 2020.
15 Липня, 2020 р., 10:56
Роз’яснення надає Міністерство освіти і науки України. Діти з особливими освітніми потребами мають право здобувати освіту в усіх закладах освіти. Інклюзивне навчання вважають альтернативою інтернатній системі, за якої діти з особливими освітніми потребами навчаються в спеціальних закладах освіти та змушені проживати в інтернатних відділеннях при них через їхню територіальну розгалуженість.
24 Червня, 2020 р., 09:18
Навчальний рік 2020/2021 розпочнеться 1 вересня, а формат роботи шкіл залежатиме виключно від епідеміологічної ситуації. Про це заявила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій сьогодні, 23 червня 2020 року.
23 Червня, 2020 р., 10:42
Пенсійний фонд України розробив та впровадив в дослідну експлуатацію нову сервісну послугу – автоматичне призначення пенсії.
19 Червня, 2020 р., 10:09
Використання «низьких» радіочастот забезпечить мобільним операторам можливість запроваджувати зв’язок 4G по всій країні, зокрема у населених пунктах з кількістю населення від 2000 осіб, у сільській місцевості та на автодорогах.
16 Червня, 2020 р., 13:06
Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на своєму позачерговому засіданні, що відбулося сьогодні, 16 червня, під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, ухвалила рішення щодо недоцільності відкриття дитячих оздоровчих таборів раніше 1 липня цього року.
15 Червня, 2020 р., 11:36
Президент Володимир Зеленський доручив безкоштовно провести пробне зовнішнє незалежне оцінювання у формі онлаи?н тестування.