Кабмін інформує

12 Червня, 2020 р., 15:05
Статистика захворюваності на COVID-19 в Україні, яку ми отримали сьогодні, вчора та фіксуємо весь останній тиждень, свідчить про те, що у нас встановлюється невтішний тренд. Кількість хворих збільшується швидше, ніж у квітні, коли був перший пік епідемії.
10 Червня, 2020 р., 12:44
Президент Володимир Зеленський зустрівся з членами Кабінету Міністрів України, представниками парламентських комітетів, а також керівництвом правоохоронних органів. Глава держави поінформував, що уряд готовий до кінця цього тижня представити оновлений варіант програми дій.
27 Травня, 2020 р., 10:58
Продаж квитків відкрито на поїзди №8/7 Одеса-Харків, №20/19 Лисичанськ-Київ, №53/54 Дніпро-Одеса, №63/64 Харків-Київ, №105/106 Київ-Одеса та №791/792 Київ-Кременчук, №81/82 Харків-Новоолексіївка, №125/126 Київ-Костянтинівка та №10/9 Київ-Маріуполь.
25 Травня, 2020 р., 15:15
Україні налічується мінімум дві великі категорії перевірок. Перша категорія, на яку є мораторій під час карантину — це т. зв. державний нагляд (контроль) у сфері господарської діяльності. Він ідентифікується за сферами контролю, а НЕ за органами.
21 Травня, 2020 р., 10:17
Міністерство освіти і науки затвердило оновлений графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. Відповідні зміни до календарного плану підготовки та проведення ЗНО оприлюднено на сайті МОН.
18 Травня, 2020 р., 13:22
18 травня 2020 року Міністерство охорони здоров’я опублікувало розпорядження Головного санітарного лікаря України про збір зауважень та пропозицій щодо організації протиепідемічних заходів у період карантину під час  проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ), а також роботи закладів дошкільної освіти.
14 Травня, 2020 р., 13:02
Розроблений Мінрегіоном проект розпорядження «Про внесення змін до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2020 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, у тому числі тих, що фінансуються з метою погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Державної казначейської служби станом на 1 січня 2020 року» з урахуванням змін, внесених до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», було схвалено 13 травня на засіданні Кабінету Міністрів України.
07 Травня, 2020 р., 10:18
Закон України «Про житлово-комунальні послуги» від 7 червня 2018 року № 2189-VIII (далі – Закон) передбачає надання житлово-комунальних послуг виключно на договірних засадах між виконавцями та споживачами послуг. Договори про надання послуг регулюють відносини між сторонами та визначають їх права та обов’язки. Про те, як захистити свої права споживачів та як це регулюватиметься у договорі про надання послуг читайте у  роз’ясненні Мінрегіону.
06 Травня, 2020 р., 11:42
Це відбудеться в рамках змін до медичної реформи, які МОЗ проводить за дорученням Президента Володимира Зеленського.
30 Квітня, 2020 р., 10:24
29 квітня за засіданні Уряд призначив Геннадія Пліса Головою Державної аудиторської служби, а Олексія Любченка – головою Державної податкової служби.