Відділ з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами

13 Липня, 2023 р., 11:01
Знання про ризики вибухонебезпечних залишків війни можуть врятувати життя. Цього тижня (или дата) спеціалісти з інформування щодо ризиків вибухонебезпечних предметів Данської ради у справах біженців (DRC) провели заняття в Ушомирській територіальній громаді.
10 Липня, 2023 р., 12:00
На виконання Рішення ради оборони Житомирської області від 04.07.2023 року та Директиви командувача оперативного групування військ «Волинь», з метою збереження життя та здоров'я людей, забезпечення безпеки цивільного населення та організації взаємодії з військовим командуванням щодо здійснення робіт, передбачених спеціальними дозволами на користування надрами:
05 Липня, 2023 р., 09:36
Станом на 30 червня 2023 року на території України зареєстровано 23 звернення за медичною допомогою, пов’язаною з ураженням зміїною отрутою. Серед постраждалих 7 дітей до 17 років.
03 Липня, 2023 р., 14:27
Якщо раптом виникне небезпека викиду в атмосферу таких речовин:
03 Липня, 2023 р., 09:15
Декілька простих порад, як убезпечитись від радіаційного впливу.
26 Червня, 2023 р., 16:31
Країна-терористка — російська федерація не дотримується жодних законів та правил ведення війни. Підрив Каховської ГЕС – чергове підтвердження цих слів. Ризик того, що росіяни вчинять черговий теракт – на Запорізькій АЕС – залишається високим, тож не завадить знати, що робити у разі, якщо у вашій місцевості трапилася радіаційна аварія.
26 Червня, 2023 р., 09:46
Найпоширенішою причиною нещасних випадків на воді є купання в необладнаних для цього місцях і купання в нетверезому стані.
21 Червня, 2023 р., 10:14
Департамент запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України радить українцям вивчити знаки евакуації, заборони, пожежного обладнання та попереджувальні знаки.
29 Травня, 2023 р., 15:32
До отруйних змій відносяться гадюка, гюрза, кобра та інші. Характер отруєння залежить від дози отрути, місця укусу. Найбільш небезпечні укуси в ділянці голови, шиї  поблизу великих кровоносних судин.