Відділ з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами

14 Вересня, 2022 р., 12:59
Аварії (катастрофи) на підприємствах, транспорті та продуктопроводах можуть супроводжуватися викидом (виливом) в атмосферу і на прилеглу територію небезпечних хімічних речовин (НХР), таких як хлор, аміак, синильна кислота, фосген, сірчаний ангідрид тощо. Це являє серйозну небезпеку для населення, адже заражене повітря вражає органи дихання, а також очі, шкіру та інші органи.
11 Липня, 2022 р., 15:08
Перегрівання організму виникає в результаті тривалого перебування на сонці або в занадто жаркому приміщенні.
08 Липня, 2022 р., 11:25
Збираєтесь із рідними на прогулянку до лісу або необлаштованої паркової зони? А тепер подивіться уважно на це фото.
28 Червня, 2022 р., 10:07
З початку російського вторгнення іноземні ЗМІ, посилаючись на дані розвідки, неодноразово повідомляли про ймовірність хімічної атаки зі сторони Росії. Важливо, що реальність такої загрози підтверджували і Президент України Володимир Зеленський, і Центр протидії дезінформації при РНБО.
27 Червня, 2022 р., 10:28
Категорично заборонено:
27 Червня, 2022 р., 10:09
У літню пору нас може чекати загроза у вигляді укусів змій, павуків або опіків. Як діяти в такому разі? Чого категорично робити не можна? Розповімо тут.
14 Червня, 2022 р., 15:04
Громадяни, які бажають брати участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, особливо в населених пунктах, які найбільш постраждали під час проведення воєнних дій, пов'язаних із збройною агресією російської федерації проти України, можуть долучитися до добровільних формувань цивільного захисту.
10 Червня, 2022 р., 10:28
Державна служба України з надзвичайних ситуацій попереджає про небезпеку нещасних випадків на воді під час відпочинку дітей та дорослих. При цьому, навіть катастрофічно високий показник смертності на водних об'єктах не лякає людей - вони ігнорують елементарні правила поведінки на воді.
08 Червня, 2022 р., 12:07
Врятовано за цей період семеро громадян, із них – троє дітей. Тож нагадуємо вам елементарні правила поводження на воді, які можуть врятувати життя:
26 Травня, 2022 р., 13:27
Обов‘язково перегляньте відео самостійно та покажіть дітям. Бережіть себе!