Відділ з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами

02 Лютого, 2023 р., 10:48
Чадний газ — одна з найпоширеніших причин нещасних випадків в оселях, які опалюються завдяки пічкам, камінам або газовим колонкам.
27 Січня, 2023 р., 13:05
Температура – один із важливих абіотичних факторів, що впливають на фізіологічні функції всіх живих організмів. Температура залежить від географічної широти, висоти над рівнем моря та пори року.
28 Грудня, 2022 р., 11:52
З метою дотримання правил мінної безпеки ЗАБОРОНЕНО:
21 Листопада, 2022 р., 14:58
Тривале перебування на морозі може стати причиною обмороження.
18 Листопада, 2022 р., 07:37
Найбільш простий та ефективний спосіб захистити своє житло від пожежі – придбати вогнегасники. Його потрібно встановлювати на кожні 30 квадратних метрів приміщення. Не варто боятися використовувати вогнегасники навіть у випадках малого загорання: піна не зіпсує меблі, але точно зможе запобігти пожежі.
31 Жовтня, 2022 р., 14:41
28 довтня начальником відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Коростенської районної військової адміністрації Тетяною Біляченко спільно із працівниками Коростенського районного управління ГУ ДСНС України у Житомирській області проведено профілактичне відпрацювання населених пунктів Ушомирської та Коростенської територіальних громад.
12 Жовтня, 2022 р., 15:49
ПОРАДИ НАСЕЛЕННЮ З ПРАВИЛ ЗБИРАННЯ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ОТРУЄННЯ ГРИБАМИ
07 Жовтня, 2022 р., 12:09
Ситуації, які раніше були для нас незнайомими, стали новою страшною буденністю. Ворог продовжує жорстокі обстріли українських міст і кожен новий день може стати останнім… Учорашній російський обстріл Запоріжжя забрав життя понад 10 українців, а розбір завалів будівель і порятунок вцілілих з-під завалів триває досі.
04 Жовтня, 2022 р., 12:35
Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спільно з Державним науково-технічним центром з ядерної та радіаційної безпеки розробили рекомендації на основі інформації з відкритих джерел: Державної служби надзвичайних ситуацій, міністерства освіти і науки (https://mon.gov.ua/.../bezpeka-pid-chas-navchannya...) та патрульної поліції (https://t.me/patrolpolice_ua/2160).
30 Вересня, 2022 р., 12:23
Постійно спілкуйтеся з малечею про правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів!