Відділ з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами

03 Травня, 2022 р., 12:29
В травні місяці, не забудьте потурбуватися про засоби захисту від кусючих комах — комарів, мошок, а найголовніше — кліщів! Саме кліщів, найбільш небезпечних з усіх, дуже важко помітити серед яскравої весняної зелені, але насправді їх дуже багато на деревах і в траві. Крім того, в травні кліщі дуже активні.
14 Квітня, 2022 р., 18:56
Обізнаність - це крок до збереження життя!
14 Квітня, 2022 р., 09:50
Із настанням теплої погоди природні пожежі стають для навколишнього середовища справжнім лихом. Навесні торішня трава швидко висихає і легко загоряється від сірника, цигарки.
09 Лютого, 2022 р., 09:00
На території Олевської територіальної громади Коростенського району з початку 2022 року виникло 7 пожеж у житловому секторі.
04 Лютого, 2022 р., 12:00
Відповідно до даних оприлюднених на сайті Міністерства охорони здоров'я, станом на 4 лютого 2022 року, в помаранчевій зоні перебувають:
04 Лютого, 2022 р., 10:29
3 лютого під головуванням першого заступника голови Коростенської РДА Сергія Кириченка відбулось чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
03 Лютого, 2022 р., 11:37
Перепад температури та значне нагромадження снігового покриву сприяють активному утворенню бурульок на покрівлях споруд, виступаючих архітектурних частинах будинків та великих деревах.
20 Січня, 2022 р., 11:37
19 січня 2022 року на території Коростенського району  (с. Велика Фосня, Овруцька МТГ) сталася пожежа у житловому будинку. На превеликий жаль, внаслідок пожежі загинула молода жінка з малолітньою дитиною.