Коростенське районне управління поліції

10 Березня, 2020 р., 12:52
9 березня уранці невідомі на вулиці м. Коростеня напали на місцевого жителя, завдавши йому тілесних ушкоджень, та заволоділи його автомобілем. Поліцейські проводять слідчо-розшукові заходи для встановлення причетних осіб та їх затримання.
20 Лютого, 2020 р., 09:10
Місцевий житель, побувавши у квартирі приятельки, пішов з гостин з мобільним телефоном господарки. Гаджетом він заволодів, обманувши жінку.
18 Лютого, 2020 р., 10:44
Шістьох юних мандрівників, які за різних обставин залишили домівки, вдалося розшукати впродовж кількох годин після звернення рідних. З ними все гаразд, у низці випадків правоохоронці провели додаткову профілактичну роботу та сповістили соціальні служби для подальшого супроводу родин.
12 Лютого, 2020 р., 17:10
Два гаджети викрав у коростенок місцевий житель. Зі слів жінок, 18 січня вони обидві відпочивали в одній компанії, коли помітили відсутність серед особистих речей мобільних телефонів та звернулися до поліції.
11 Лютого, 2020 р., 11:53
З літньої кухні у с. Злобичах Коростенського району було викрадено металевий посуд, господарські інструменти та металеві елементи пічного опалення.