Коростенське районне управління поліції

15 Лютого, 2021 р., 12:23
15 лютого під час виїзду за повідомленням про спрацювання охоронної сигналізації поліцейські затримали трьох місцевих жителів, підозрюваних у щойному викраденні дротів зв’язку.  Демонтовані кабелі у чоловіків вилучено. Розпочато досудове розслідування.
12 Лютого, 2021 р., 12:49
До поліції звернувся 37-річний житель Овруцької територіальної громади із заявою про крадіжку. Як з’ясувалося, чоловік втратив кошти під час гостювання у знайомої. Жінку викрили у причетності до правопорушення. Нині триває з’ясування всіх обставин.
12 Лютого, 2021 р., 10:27
11 лютого вранці до поліції надійшло повідомлення про травматичну ампутацію ноги 22-річної овручанки. За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження. Триває з’ясування усіх обставин події.
12 Лютого, 2021 р., 10:25
ДТП сталась на автодорозі Виступовичі-Житомир, у Коростенському районі. Унаслідок автотрощі постраждав пасажир автомобіля «Volkswagen Т4». Обставини з’ясовуються у рамках розпочатого досудового розслідування.
11 Лютого, 2021 р., 16:10
Коростенське районне управління поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області встановлює особу невпізнаного трупу чоловіка, виявленого 9 лютого 2021 року на березі річки Уж, (в районі розбитого мосту) по вул. Грушевського.
09 Лютого, 2021 р., 13:34
Так, в місті Коростені щойно було визволено зі снігового полону два великогабаритні автомобілі. Для цього працівникам Коростенського районного Управління поліції довелось залучити снігоприбиральну техніку міста.
09 Лютого, 2021 р., 10:06
Друзі, не будьте байдужими, якщо бачите у когось біду на дорозі. Не маєте власного ресурсу, щоб допомогти, повідомте працівників поліції.
08 Лютого, 2021 р., 14:09
За інформацією Житомирського обласного центру з гідрометеорології упродовж 8 лютого на території області очікуються складні погодні умови: значний сніг, хуртовини, на дорогах ожеледиця. Температура повітря коливатиметься від -5 до -10 градусів. Поліцейські закликають водіїв та пішоходів бути максимально обережними та враховувати погодні умови, вирушаючи у дорогу.
08 Лютого, 2021 р., 14:02
Дорожньо-транспортна пригода сталась 6 лютого близько 21:30 по вул. Грушевського в м. Коростені.
05 Лютого, 2021 р., 14:23
Вранці 4 лютого до поліції звернувся житель м. Малина. Чоловік розповів про викрадення майна з його гаражного приміщення. Того ж дня місцеві оперативники кримінальної поліції встановили особи причетних до правопорушення. Триває слідство.