Коростенське районне управління поліції

17 Лютого, 2022 р., 14:56
З початку року до Коростенського районного управління поліції надійшло два десятка звернень про ошуканства. Переважна більшість з них – це телефонні шахрайства, продаж неіснуючих товарів через мережу Інтернет тощо.
16 Лютого, 2022 р., 17:01
16 лютого інспектори ювенальної превенції Коростенського райуправління поліції провели зі школярами молодших класів Купищанської ЗОШ профілактичну бесіду.
07 Лютого, 2022 р., 11:30
Упродовж минулого тижня до Коростенського районного управління поліції надійшло 304 повідомлення про події, із них 8 кримінального характеру (у більшості випадків йшлося про крадіжки, що нині майже всі розкриті).
04 Лютого, 2022 р., 17:27
Правоохоронці розповідали пенсіонерам про найпопулярніші схеми ошуканств та пояснювали, як уникнути обману.
04 Лютого, 2022 р., 17:25
3 лютого слідчі Коростенського районного управління поліції оголосили 33-річному містянину про підозру у збуті наркотичних та сильнодіючих лікарських засобів на територію виправної колонії. За таке діяння йому може загрожувати до 10 років ув’язнення.
04 Лютого, 2022 р., 12:07
Дільничні офіцери Коростенського райуправління поліції вилучили в одному з магазинів району безакцизний алкоголь. Триває перевірка його походження.
04 Лютого, 2022 р., 08:36
2 лютого слідчі Коростенського райуправління поліції оголосили містянину про підозру у скоєнні крадіжки господарських речей з чужого домоволодіння.
02 Лютого, 2022 р., 10:44
Днями працівники ювенальної превенції Коростенського райуправління поліції провели цільовий рейд по магазинам Ушомирської та Горщаківської громад.
02 Лютого, 2022 р., 10:33
Правоохоронці з’ясували причетність чоловіка до крадіжки господарських речей з обійстя у райцентрі та до викрадення техніки з будинку жителя с. Жупанівки.
01 Лютого, 2022 р., 12:09
Днями правоохоронці оголосили 16-річному коростенцю підозру у відкритому заволодінні чужим майном.