Коростенське районне управління поліції

04 Лютого, 2022 р., 12:07
Дільничні офіцери Коростенського райуправління поліції вилучили в одному з магазинів району безакцизний алкоголь. Триває перевірка його походження.
04 Лютого, 2022 р., 08:36
2 лютого слідчі Коростенського райуправління поліції оголосили містянину про підозру у скоєнні крадіжки господарських речей з чужого домоволодіння.
02 Лютого, 2022 р., 10:44
Днями працівники ювенальної превенції Коростенського райуправління поліції провели цільовий рейд по магазинам Ушомирської та Горщаківської громад.
02 Лютого, 2022 р., 10:33
Правоохоронці з’ясували причетність чоловіка до крадіжки господарських речей з обійстя у райцентрі та до викрадення техніки з будинку жителя с. Жупанівки.
01 Лютого, 2022 р., 12:09
Днями правоохоронці оголосили 16-річному коростенцю підозру у відкритому заволодінні чужим майном.
24 Січня, 2022 р., 11:26
Дорожньо-транспортна пригода сталася 22 січня близько 13:00 між селами Краснополем та Поліським Коростенського району. Унаслідок зіткнення автомобілів травми отримав один з водіїв.
21 Січня, 2022 р., 15:17
Правоохоронці затримали жителя райцентру, коли той намагався викрасти майно з території складських приміщень підприємства у райцентрі.
20 Січня, 2022 р., 09:35
Дільничні офіцери Коростенського райуправління, відділу поліції №1 (м. Овруч), відділення поліції №1 (м. Малин) та відділення №2 (м.Олевськ) розповіли жителям територіальних громад про результати роботи за минулий рік, а також обговорили наявні нагальні питання безпеки та правопорядку.
19 Січня, 2022 р., 13:32
Сьогодні вранці на території Коростенського району  відбулись церковні богослужіння та освячення води. Нині тривають святкові купання у водоймах.
19 Січня, 2022 р., 13:31
29-річного жителя селища Народичів правоохоронці обґрунтовано підозрюють у причетності до незаконного заволодіння мопедом з чужого обійстя. Оперативники знайшли сховок з транспортним засобом, а потім викрили і того, хто по нього прийшов. Триває досудове розслідування.