27 Лютого, 2023 р., 16:59
Упродовж 2018-2019 років у районному центрі відбувався ремонт дорожнього полотна, щоправда, частину робіт «виконували на папері». Службові особи облдержадміністрації, будівельної компанії та фахівець з технічного нагляду складали та затверджували завідомо неправдиві документи про виконані роботи, в яких вказувалась їх завищена вартість.
27 Лютого, 2023 р., 16:58
19 лютого близько 21:30 працівники патрульної поліції в селі Головниця, колишнього Корецького району, зупинили 27-річну жительку Житомирщини, водійку скутера марки «Ventus», яка порушила правила дорожнього руху.
27 Лютого, 2023 р., 10:57
У Центрі надання адміністративних послуг Коростенської міської ради триває запис до бригад «Гвардії Наступу». Також заповнити заявку на вступ можна на сайті storm.mvs.gov.ua.
27 Лютого, 2023 р., 08:53
Інтернатний заклад Коростенського району має нині 12 вакансій, які довів до відома служби зайнятості для добору майбутніх працівників.
27 Лютого, 2023 р., 08:39
У відповідь на загрозу на східному фланзі НАТО США, Німеччина і Польща ведуть переговори щодо проведення спільних військових навчань у Польщі.
24 Лютого, 2023 р., 19:00
Безпека дітей під час навчального процесу є нашим пріоритетом.
24 Лютого, 2023 р., 08:32
Випускники, які знаходяться у Польщі, однак навчаються за українською програмою, можуть безкоштовно підготуватися до національного мультипредметного тесту (НМТ).
24 Лютого, 2023 р., 08:15
Голова іспанського уряду Педро Санчес оголосив цього четверга в Києві, що партія танків Leopard 2, які Іспанія надасть Україні, збільшиться до 10 одиниць.
24 Лютого, 2023 р., 08:10
У 365 день повномасштабної війни Генеральний штаб Збройних сил України повідомляє про знищення російських розвідувальних безпілотників, ураження військових і техніки Росії, а також про безуспішний наступ армії РФ на Авдіївському й Шахтарському напрямках.
24 Лютого, 2023 р., 08:05
За публічного обвинувачення прокурорів Житомирської окружної прокуратури місцеву жительку визнано винною у колабораційній діяльності (ч. 1 ст. 111-1 КК України).