09 Березня, 2023 р., 19:27
Українські діти з дитинства розуміють важливість навчання, розвитку власних здібностей та навиків, адже вони прагнуть бути розумними, освіченими людьми та живуть із мрією, щоб Україна стала однією із перших країн Європи та світу за рівнем висококласних професіоналів своєї справи. Серед таких дітей учень 10-го класу Коростенського міського ліцею №3 Ян Поліщук.
07 Березня, 2023 р., 14:46
Міністерство у справах ветеранів України запрошує військовослужбовців і ветеранів війни до участі у Всеукраїнських змаганнях «Ігри нескорених»! Посильте національну збірну та представте Україну на Invictus Games у Дюссельдорфі!
07 Березня, 2023 р., 14:39
Про це інформує начальник Коростеньскої РВА Юрій Тарасюк.
04 Березня, 2023 р., 16:34
До участі у конгресі були запрошені всі начальники обласних та районних військових адміністрацій нашої країни, також голови міських, селищних та сільських територіальних громад.
03 Березня, 2023 р., 09:43
Бійці бригад «Гвардія наступу» виконуватимуть різноманітні завдання, зокрема штурм, зачистка і звільнення територій.
02 Березня, 2023 р., 09:15
У бригаду Нацгвардії України «Червона калина» (у складі «Гвардії наступу») надходять нове озброєння і військова техніка, зокрема від країн-партнерів нашої держави.
02 Березня, 2023 р., 08:26
У березні 2023 року середня місячна температура в Україні прогнозується в межах від 2 до 7 градусів тепла. Це на 2 градусів вище за норму.
02 Березня, 2023 р., 08:19
Індексація пенсійних виплат є  одним з ключових інструментів підтримки фінансово найменш захищених громадян, які вже не можуть працювати, і часто повністю залежать від пенсійних виплат.
02 Березня, 2023 р., 07:56
З початку російської агресії проти України, літаки Збройних сил Канади перевезли понад 3500 тонн призначеної для України військової допомоги.
02 Березня, 2023 р., 07:54
Про це інформує Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України.