30 Вересня, 2021 р., 09:47
З першого жовтня пацієнти з діабетом зможуть отримати інсулін в аптеках за програмою «Доступні ліки» лише за електронними рецептами.
30 Вересня, 2021 р., 09:38
У 80-ті роковини початку масових розстрілів у Бабиному Яру в Києві Президент України Володимир Зеленський поклав квіти до пам’ятника громадянам, страченим нацистами у Бабиному Яру, та встановив лампадку до підніжжя пам’ятного знака «Менора».
30 Вересня, 2021 р., 09:36
Президент Володимир Зеленський підписав указ, яким присвоїв Іллі Левітасу звання Героя України (посмертно) за визначний особистий внесок у відродження та розвиток національних культур України, збереження та вшанування пам’яті про трагедію Бабиного Яру, консолідацію українського суспільства, багаторічну плідну громадську й просвітницьку діяльність.
30 Вересня, 2021 р., 09:25
У присутності Президента України Володимира Зеленського було підписано Меморандум про співпрацю між Міністерством оборони України та компанією Bayraktar Savunma щодо будівництва та облаштування спільного навчально-випробувального центру для обслуговування, поточного ремонту, модернізації БПЛА, а також проведення навчання персоналу, пов’язаного з експлуатацією безпілотних літальних апаратів Bayraktar.
29 Вересня, 2021 р., 13:08
У межах програми Президента Володимира Зеленського «#ЗдороваУкраїна» триває реалізація проєкту «#Активні_парки – локації здорової України», який має на меті створення умов для фізичної активності громадян та популяризації здорового способу життя серед українців.
29 Вересня, 2021 р., 13:07
132 246 людей вакциновано проти COVID-19 за минулу добу 28 вересня 2021 року. Одну дозу отримали 75 188 людей, повністю імунізовані - 57 058 людей.
29 Вересня, 2021 р., 10:26
За минулу добу, 28 вересня, у Житомирській області щеплено 3 902 особи, з яких першу дозу отримали 2 202 особи, повністю імунізовані 1 700 осіб. Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Житомирської ОДА.
28 Вересня, 2021 р., 16:19
Управління забезпечення реалізації повноважень у Житомирській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях інформує про об’єкти малої приватизації, які виставлені на продаж на електронних аукціонах в електронній торговій системі у жовтні поточного року.
28 Вересня, 2021 р., 15:09
В Україні триває 5-й етап вакцинації. Це означає, що всі охочі віком від 18 років можуть щепитись від COVID-19.
28 Вересня, 2021 р., 14:57
З початку 2021 року ТОВ «Житомиргаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», реалізувало вже 3 млн 815 тис. кВт/год електроенергії. Електричну енергію компанія постачає вже 135 клієнтам, серед яких не лише малий та середній бізнес, а й бюджетні установи.