28 Вересня, 2021 р., 12:12
ВООЗ рекомендує вакцинуватись від COVID-19, навіть якщо ви вже перехворіли. Імунітет після перенесеної хвороби залежить індивідуально від кожного організму і невідомо скільки природній імунітет захищатиме вас (bit.ly/3kJTxd5).
28 Вересня, 2021 р., 12:06
29-30 вересня вшановуються 80-ті роковини від початку масових розстрілів, здійснених гітлерівцями у Бабиному Яру (29–30 вересня 1941 року).
28 Вересня, 2021 р., 10:56
За минулу добу, 27 вересня, у Житомирській області щеплено 4 137 осіб, з яких першу дозу отримали 2 527 осіб, повністю імунізовані 1 610 осіб. Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Житомирської ОДА.
28 Вересня, 2021 р., 10:54
З моменту оголошення жовтого рівня епіднебезпеки кількість введення перших доз вакцини від COVID-19 зросла майже на 25%.
28 Вересня, 2021 р., 10:43
За повідомленням ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» в Коростенському районі такі цифри по захворюваності:
28 Вересня, 2021 р., 10:03
Президент України Володимир Зеленський вніс на розгляд Верховної Ради проект закону «Про соціальний і правовий захист осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, та членів їх сімей».
28 Вересня, 2021 р., 10:00
Кабінет Міністрів України має запропонувати комплекс заходів для боротьби з підробкою ПЛР-тестів та сертифікатів про вакцинацію проти COVID-19, а також для контролю за виконанням усіх необхідних заходів українцями та іноземними громадянами, які в'їжджають в Україну з-за кордону.
28 Вересня, 2021 р., 09:56
Президент України Володимир Зеленський провів відеоконференцію з головною операційною директоркою компанії Facebook Шеріл Сендберг та віце-президентом Facebook Ніком Клеггом.
27 Вересня, 2021 р., 19:00
Сьогодні командувач територіальної оборони Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Анатолій Баргилевич в місті Коростені спільно із головою Коростенської районної державної адміністрації Юрієм Тарасюком перевірили хід виконання завдання підрозділів територіальної оборони на території міста та району, а саме як здійснюється:
27 Вересня, 2021 р., 15:31
Упродовж минулого тижня до Коростенського районного управління поліції надійшло 332 повідомлення про події, із них 13 кримінального характеру, серед яких 2 злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотиків, 2 крадіжки, ДТП та інші. У 7 випадках правоохоронці встановили причетних осіб.