25 Вересня, 2021 р., 09:27
Одним з пріоритетів України є розвиток системи ефективного сільського господарства та формування глобальної довіри до стандартів безпеки продовольчих продуктів. Про це заявив Президент Володимир Зеленський у відеовиступі на Саміті ООН з продовольчих систем у Нью-Йорку (США).
25 Вересня, 2021 р., 09:22
За повідомленням ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» в Коростенському районі такі цифри по захворюваності:
24 Вересня, 2021 р., 15:00
У Державному університеті «Житомиська політехніка» триває вакцинація освітян проти COVID-19.
24 Вересня, 2021 р., 14:59
Лікарські засоби від COVID-19, спричиненого коронавірусом SARS-CoV-2, зараз проходять клінічні дослідження в усьому світі. До випробувань цих препаратів можуть долучитися й охочі українці.
24 Вересня, 2021 р., 11:50
24 Вересня, 2021 р., 11:13
За минулу добу, 23 вересня, у Житомирській області щеплено 4244 особи, з яких першу дозу отримали 2 624 особи, повністю імунізовані 1 620 осіб. Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Житомирської ОДА.
24 Вересня, 2021 р., 11:12
153 628 людей вакциновано проти COVID-19 за минулу добу 23 вересня 2021 року. Одну дозу отримали 96 986 людей, повністю імунізовані - 56 642 людини.
24 Вересня, 2021 р., 08:43
Громадяни України в усіх регіонах чітко усвідомлюють, що у Криму й на Донбасі відбувається міжнародний збройний конфлікт, спричинений агресією Російської Федерації. Про це свідчать результати загальнонаціонального дослідження «Влада, суспільство, медіа – хто, на думку українців, може впоратись зі збройним конфліктом», які презентував постійний представник Президента в АР Крим Антон Кориневич. За його словами, результати дослідження важливі для робочої групи з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій та в контексті напрацювання моделі Національної концепції перехідного правосуддя.
24 Вересня, 2021 р., 08:39
Замах на першого помічника Президента України Сергія Шефіра є спланованою акцією з метою залякати команду Володимира Зеленського та зупинити ініційовану ним трансформацію держави, яка має стати більш прозорою, вважає радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк.
24 Вересня, 2021 р., 08:30
За координації Президента Володимира Зеленського та Офісу Глави держави у четвер ввечері до Міжнародного аеропорту «Бориспіль» прибув літак, яким було евакуйовано з Афганістану близько 100 громадян України та інших країн.