04 Вересня, 2021 р., 09:22
За повідомленням ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» в Коростенському районі такі цифри по захворюваності:
03 Вересня, 2021 р., 15:41
Уже 320 ЦНАПів використовують технологію Дія.QR. Це дозволяє більше не ксерити свій паспорт-книжечку чи ID-картку, а просто відсканувати розміщений QR-код у вашому ЦНАПі та поділитися копією цифрового документа через застосунок Дія, щоб отримати необхідні послуги.
03 Вересня, 2021 р., 11:57
Набрав чинності Закон № 1702-IX «Про основи національного спротиву», який вводиться в дію з 1 січня 2022 року. Документ було офіційно опубліковано в газеті «Голос України».
03 Вересня, 2021 р., 11:53
Приватне підприємництво є важливим чинником економічного розвитку держави та зростання добробуту її громадян. Без приватного бізнесу неможливо уявити металургію і будівництво, торгівлю та побутове обслуговування, транспорт і зв'язок, інші галузі економіки.
03 Вересня, 2021 р., 10:23
Другого вересня за дорученням голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка його перший заступник Сергій Кириченко та заступник Лариса Хоречко, начальник відділу агропромислового розвитку, екології та економічної політики Коростенської РДА Іванна Мазурова з робочим візитом завітали до Білокоровицької та Олевської територіальних громад.
03 Вересня, 2021 р., 09:35
03 Вересня, 2021 р., 09:18
Понад 4 млн людей отримали дві дози вакцини проти COVID-19! 152 772 людини вакциновано проти COVID-19 за минулу добу 02 вересня 2021 року. Одну дозу отримали 46 826 людей, повністю імунізовані - 105 946 людей.
03 Вересня, 2021 р., 09:16
В Україні неможливий авторитарний режим, адже існує сильне громадянське суспільство, яке цього не допустить, заявив Президент Володимир Зеленський під час спілкування з викладачами та експертним середовищем Стенфордського університету в межах візиту до США.
02 Вересня, 2021 р., 13:04
Ціна кубометра газу для побутових споживачів ТОВ «Житомиргаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», у вересні залишається незмінною – 7,99 грн у рамках тарифів «Твій газ Річний» та «Твій газ Рівномірний платіж».
02 Вересня, 2021 р., 12:37
День нотаріату відзначається в Україні щорічно 2 вересня. Професійне свято нотаріусів встановлено Указом Президента України  в 2010 році на підтримку ініціативи Міністерства юстиції та Української нотаріальної палати.