Охорона здоров’я

10 Червня, 2021 р., 15:26
Масштабний сервіс, який полегшить життя пацієнтів та лікарів — в Україні запрацювали електронні лікарняні. Цього тижня Мінцифри разом із МОЗ, НСЗУ, Мінсоцполітики, ПФУ та ФССУ запустили електронні лікарняні.
14 Травня, 2021 р., 13:40
У травні частина людей, які щепились першою дозою вакцини AstraZeneca/Covishield проти COVID-19, почнуть отримувати 2-гу дозу (через 12 тижнів після першого щеплення).
11 Травня, 2021 р., 18:57
Станом на 11 травня, від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 28 355 осіб.
08 Травня, 2021 р., 11:04
Вже зовсім скоро батьки першокласників подаватимуть документи до школи. А разом з ними медичні довідки № 086-1/о. У цих довідках міститься висновок про стан здоров’я дитини, діагноз, групу на фізкультурі та рекомендації відповідно до клінічного протоколу медичного догляду за дітьми віком від 3 до 17 років.
29 Квітня, 2021 р., 08:57
Вакцинація від COVID-19 повинна бути ефективною та швидкою. Для цього, місця, де приймають пацієнтів, мають обладнання, яке забезпечує необхідні умови зберігання вакцин, є безпечними та доступними для пацієнтів.
20 Квітня, 2021 р., 15:50
Щеплення другою дозою відбуватиметься через 12 тижнів після першої! Про час та місце вакцинації від COVID-19 вас повідомлять за контактним номером, який ви залишили під час щеплення.
17 Квітня, 2021 р., 08:52
Гемофілія - спадкова хвороба, пов’язана з порушенням процесу згортання крові, вона виникає через зміни всього 1-го гена в хромосомі X. Симптоми захворювання в більшості випадків з’являються вже в ранньому дитинстві, майже завжди не раніше, ніж на 4 - 5 день життя дитини.
13 Квітня, 2021 р., 13:46
В Україні вже використовують вакцину Covieshield/AstraZeneca та очікують на вакцину AstraZeneca південнокорейського виробника SK Bioscience, CoronaVac/Sinovac Biotech, Comirnaty/Pfizer-BioNTech.
09 Квітня, 2021 р., 08:44
Щеплення вакциною CoronaVac в Україні розпочнуть робити після того, як препарат пройде необхідний лабораторний контроль. Прогнозовано, це відбудеться з 10 квітня. Про це зазначив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов в ефірі телеканалу «Україна 24».