22 Серпня, 2022 р., 16:26
Результати додаткової сесії НМТ від сьогодні розміщені на інформаційних сторінках учасників тестування, а також у ЄДЕБО. Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.
22 Серпня, 2022 р., 07:49
Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет під час селекторної наради щодо готовності закладів освіти до нового навчального року в умовах воєнного стану розповів про структуру освітнього процесу у ЗЗСО.
19 Липня, 2022 р., 11:16
Експерти проєкту «Підтримай дитину» підготували базові поради для дорослих, як доречно будувати стосунки з дитиною, що переживає посттравматичний стрес. Вони допоможуть налагодити контакт, заспокоїти та виявити піклування про малечу:
26 Січня, 2022 р., 16:23
Міністерство освіти і науки України надіслало засновникам і керівникам закладів освіти рекомендаційні листи щодо організації освітнього процесу.
12 Січня, 2022 р., 08:56
ЮНІСЕФ спільно з благодійним фондом «Інститут раннього втручання» та німецькими партнерами розробили таблицю для оцінки розвитку дітей до 3 років «Червоні прапорці».
10 Січня, 2022 р., 13:30
Команда Міністерства освіти і науки за підтримки шведсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» (SKL International) підготувала інформаційні довідки щодо розрахунку обсягів освітньої субвенції для обласних бюджетів і бюджетів територіальних громад на 2022 рік.
06 Січня, 2022 р., 08:32
У середу, 5 січня 2022 року, розпочалась реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Реєстрація триватиме до 22 січня. Кожен охочий зможе зареєструватися на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.
04 Листопада, 2021 р., 14:03
Міністерство освіти і науки України затвердило графік підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році. Зареєструватися можна буде з 1 лютого, повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.
18 Жовтня, 2021 р., 09:31
18 жовтня розпочнеться прийом заявок до ІІ Всеукраїнського відкритого марафону з української мови, який розпочнеться у листопаді.
21 Вересня, 2021 р., 09:43
В Україні триває вакцинація проти коронавірусної інфекції. Наразі всі охочі віком від 18 років можуть щепитися в найближчому центрі масової вакцинації 7 днів на тиждень.