Коростенське районне управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області

27 Листопада, 2020 р., 12:50
26 листопада піротехніки Управління ДСНС регіону знищили два артилерійські снаряди часів минулих війн. Один із них рятувальники вилучили у селі Шершні Коростенського району. Артснаряд калібром 120 мм знаходився під копицею сіна на території приватного господарства. Родичі розповіли, що покійний дідусь зносив додому різне залізяччя, аби потім здати його на металобрухт.
16 Листопада, 2020 р., 12:49
Якщо ви натрапили на вибухонебезпечний предмет, у жодному разі не торкайтесь його – це небезпечно! Знайдені боєприпаси мають бути знешкоджені та знищені тільки фахівцями!
27 Жовтня, 2020 р., 13:28
Керівництво Коростенського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області звертається до Вас з проханням не укривати інформацію, якщо ви стали свідком незаконних дій з боку працівників державної служби надзвичайних ситуацій. За порушення нормативних актів працівниками ДСНС законодавством України передбачається покарання осіб причасних до корупційних діянь.
23 Жовтня, 2020 р., 10:55
14 Жовтня, 2020 р., 11:31
Рятувальники Коростенщини вкотре звертаються з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки на об`єктах? де будуть розміщенні виборчі дільниці.
05 Жовтня, 2020 р., 12:30
Напередодні виборів, які відбудуться 25 жовтня, актуальним є питання забезпечення безпеки громадян під час волевиявлення. Тому, рятувальники  приділяють особливу увагу об’єктам, які будуть працювати як виборчі дільниці.
23 Вересня, 2020 р., 13:43
11 Вересня, 2020 р., 15:59
Рятувальники Коростенщини спільно з начальником відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Коростенської РДА Житомирської області Тетяною Біляченко не припиняють профілактичні заходи для населення, аби запобігати надзвичайним подіям.
08 Вересня, 2020 р., 13:40
04 Вересня, 2020 р., 15:54