Коростенське районне управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області

21 Травня, 2021 р., 13:10
21.05.2021 працівниками Коростенського районного управління проведено відпрацювання сіл Сингаї, Грозине, Новаки щодо безпечного поводження на воді, ВНП та запобігання виникнення пожежі в побуті та проведено виступ з учнями Грозинської гімназії щодо безпечного поводження на воді.
17 Травня, 2021 р., 13:45
Вчора, 16 травня, рятувальники ліквідували загоряння в господарському приміщенні, де під одним дахом знаходилися сарай та літня кухня в селі Березівка Коростенського району (Горщиківська ТГ).
12 Травня, 2021 р., 12:01
Сьогодні в ночі, а саме о 0 годин 23 хвилин надійшло повідомлення про загорання двох будинків в селі Бондарівка Коростенського району.
09 Травня, 2021 р., 16:45
У День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Коростенському районі поліцейські охороняють правопорядок та безпеку під час проведення пам’ятних заходів.
06 Травня, 2021 р., 12:01
Сьогодні о 10 годині 05 хвилин через замикання електричного побутового приладу (електричного чайника) в домоволодінні села Ушиця Коростенського району виникла пожежа. Ліквідацію пожежі провели рятувальники Коростенського районного управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області..
30 Квітня, 2021 р., 13:03
За минулу добу 29.04.2021 підрозділами 8 ДПРЧ та 37 ДПРП було здійснено 5 виїздів підрозділу, а саме:
14 Квітня, 2021 р., 09:45
13 квітня о 18:39 на пункт зв’язку частини Коростенського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області надійшло повідомлення від жительки району про те, що у полі неподалік від траси Київ-Ковель знаходиться велика рогата худоба (корова), яка не може самотужки вилізти з ями, в якій опинилася.
12 Квітня, 2021 р., 09:48
За повідомленням начальника Коростенського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області, полковника служби цивiльного захисту Сергія Рудзіка, в основному гасили багаття та залишки сухої рослинності. Однак, мали місце декілька випадків, в результаті яких ліквідовано загоряння господарських будівель та вагончика.
12 Квітня, 2021 р., 09:32
Керівництво Коростенського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області звертається до Вас з проханням не укривати інформацію, якщо ви стали свідком незаконних дій з боку працівників державної служби надзвичайних ситуацій. За порушення нормативних актів працівниками ДСНС законодавством України передбачається покарання осіб причасних до корупційних діянь.
09 Квітня, 2021 р., 14:47
9 квітня о 01:55 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у приватному житловому будинку в м. Овруч. Про це рятувальників сповістили власники.