Велике будівництво

02 Вересня, 2021 р., 12:11
Сьогодні, 02 вересня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко відкрив чергову амбулаторію у смт Нова Борова Житомирського району, побудовану в рамках програми Президента України «Велике Будівництво».
02 Вересня, 2021 р., 08:12
Під час робочого візиту до США Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з президентом Групи Світового банку Девідом Малпассом.
01 Вересня, 2021 р., 11:54
У рамках робочої поїздки голова Житомирської РДА Юрій Денисовець оглянув роботу об’єктів інфраструктури Квітневої громади, побудовані в рамках програми Президента України «Велике будівництво».
30 Серпня, 2021 р., 15:21
Сьогодні, 30 серпня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко разом із народним депутатом України Арсенієм Пушкаренком взяли участь у відкритті одразу двох об’єктів програми Президента України «Велике будівництво» у Старосілецькій та Коростишівській громадах Житомирської області.
28 Серпня, 2021 р., 09:46
У 2021 році до переліку об’єктів програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» включено проведення реконструкції у Житомирському обласному онкологічному диспансері.
27 Серпня, 2021 р., 14:17
На цьому наголосив голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко під час пресконференції 26 серпня.
27 Серпня, 2021 р., 11:53
Представник Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в Житомирській ОДА Неля Ковалюк ознайомилася з відреставрованою будівлею Магістрату в Житомирі.
26 Серпня, 2021 р., 14:05
Поблизу міста Чуднів триває зведення шляхопроводу над залізничними коліями. Споруда розташована на км 57 + 058 автодороги Н-03 Житомир – Чернівці, ремонт якої здійснюється за програмою Президента України «Велике будівництво». Про це повідомляє Укравтодор.
25 Серпня, 2021 р., 09:48
Із нагоди відзначення Дня Державного Прапора та 30-річчя Незалежності України на Житомирщині відбувається низка тематичних заходів та знакових подій.
20 Серпня, 2021 р., 16:35
Сьогодні, 20 серпня,  перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченкодолучилася до відкриття сучасної амбулаторії у Курненській громаді Житомирської області. Нова, 15-та амбулаторія загальної практики сімейної медицини відкрита в рамках програми Президента України «Велике будівництво».