Велике будівництво

13 Вересня, 2021 р., 18:57
Йдеться про автомобільну дорогу М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський, яку в цьому році відновлюємо масштабно.
13 Вересня, 2021 р., 16:13
У Житомирській області продовжується реалізація програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», в рамках якої триває розбудова соціально важливої інфраструктури, необхідної для забезпечення всіх прав жителів громад Житомирщини.
13 Вересня, 2021 р., 12:48
На автодорозі міжнародного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський у рамках програми Президента України «Велике будівництво» зводиться транспортна розв’язка.
10 Вересня, 2021 р., 09:28
Сьогодні, 09 вересня, у Житомирській облдержадміністрації відбулися урочистості до Дня фізичної культури і спорту.
10 Вересня, 2021 р., 09:26
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» завершено реконструкцію КНП «Коростенська ЦМЛ КМР» з будівництвом Хірургічного корпусу (1 пусковий комплекс – приймальне відділення екстреної медичної допомоги).
09 Вересня, 2021 р., 13:04
Музей  вже багато років не використовується повноцінно як об’єкт туристичного , показу, хоч є пам’яткою архітектури, через невідповідність приміщень для виставкової діяльності та аварійний стан окремих конструкцій.
08 Вересня, 2021 р., 11:23
У рамках програми Президента «Велике будівництво» проходить поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський на км 96+879 – км 134+821. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області.
08 Вересня, 2021 р., 10:04
У територіальних громадах Житомирщини завдяки програмі Президента «Велике будівництво» відкривається дедалі більше сучасних амбулаторій загальної практики сімейної медицини, які відповідають новітнім технічним вимогам, енергоефективні, комфортні та оснащені необхідним обладнанням.
07 Вересня, 2021 р., 19:26
Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський на км 96+879 – км 134+821 відбувається у рамках Програми «Велике будівництво».
07 Вересня, 2021 р., 13:16
На території Бердичівського району успішно продовжується реалізація одразу декількох масштабних проєктів у рамках програми Президента Володимира Зеленського “Велике будівництво”. Серед них – капітальний ремонт КУ «Міський плавальний басейн» у місті Бердичів.