Велике будівництво

16 Березня, 2021 р., 14:56
У 2021 році в рамках ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським програми «Велике будівництво» планується побудувати 66 пунктів автоматичного контролю ваги транспортних засобів.
15 Березня, 2021 р., 18:06
У 2020 році в ході «Великого будівництва» на українських дорогах вже було встановлено 39 комплексів «Зважування-в-русі». У 2021 році планується побудувати ще 66 таких пунктів автоматичного контролю ваги транспортних засобів, повідомляється на Facebook-сторінці «Великого будівництва».
15 Березня, 2021 р., 13:37
Це повідомив голова облдержадміністрації Віталій Бунечко, розповідаючи про реалізацію в Житомирській області у 2021 році Національної програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським.
10 Березня, 2021 р., 15:40
Програма «Велика реставрація», що стартує в Україні цього року, передбачає масштабне відновлення історичних пам'яток і популярних туристичних локацій. Всього за три роки планується відновити 150 таких об'єктів, які заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко назвав «туристичними магнітами», виступаючи сьогодні, 10 березня, на Форумі «Україна 30. Культура. Медиа. Туризм».
10 Березня, 2021 р., 15:27
В ході реалізації програми «Велика реставрація» влада буде допомагати в реставрації об'єктів культурної спадщини не тільки Міністерства культури, а й інших міністерств, а також об'єктів місцевої влади. На цей час, зокрема, за програмою «Велика реставрація» вже почалося масштабне оновлення інфраструктури острова Хортиця. Про це в ході форуму "Україна 30. Культура. Медіа. Туризм" повідомив заступник голови Офісу Президента, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко, пише «Інтерфакс-Україна».
10 Березня, 2021 р., 15:05
Сьогодні, 10 березня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко провів онлайн-брифінг на тему: «Програма Президента «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО – 2021 на Житомирщині».
10 Березня, 2021 р., 09:50
Так, 04 березня, під час засідання Комісії для оцінки та відбору проєктів до програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», були затверджені усі 16 об’єктів від Житомирської області.
06 Березня, 2021 р., 08:51
Як повідомляє Телеграм-канал “Велике будівництво”, на старті Національної програми відновлення мостів Укравтодор планував відновити 100 об’єктів. Та протягом першого року переконалися, що галузь здатна на більше. Результат 2020 року – відновлення 158 штучних споруд, зокрема:
04 Березня, 2021 р., 12:33
У 2020 році в рамках Національної програми “Велике будівництво”, ініційованої Президентом України, було розпочато капітальний ремонт автодороги М-21. Служба автомобільних доріг у Житомирській області повідомляє, що ремонт дороги М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський буде продовжено у поточному році.