Велике будівництво

07 Серпня, 2021 р., 08:24
05 серпня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко взяв участь в  урочистостях із нагоди Дня будівельника, що проходили в Києві.
06 Серпня, 2021 р., 08:50
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Житомирській області здійснюється масштабне відновлення  дорожнього полотна.
05 Серпня, 2021 р., 12:57
Проміжні результати Програми Президента «Велике будівництво» та спільні плани на 2022-й рік обговорив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час селекторної наради з головами обласних державних адміністрацій.
05 Серпня, 2021 р., 12:00
Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області. Роботи з капітального ремонту мосту через річку Случ, що на км 92+351 а/д Р-49 Васьковичі – Шепетівка, реалізовуються у рамках програми Президента  України «Велике будівництво».
04 Серпня, 2021 р., 23:59
03 серпня перша заступниця голови Житомирської облдержадміністрації Наталія Остапченко в рамках робочої поїздки до Коростенського району проінспектувала ряд об’єктів програми Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво».
04 Серпня, 2021 р., 17:03
Перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко в рамках робочої поїздки оглянула об’єкти будівництва програми Президента України в Новоборівській громаді Житомирської області.
04 Серпня, 2021 р., 10:24
03 серпня голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко в рамках робочої поїздки до громад Бердичівського та Житомирського районів разом із місцевим керівництвом та представниками ЗМІ проінспектували реалізацію програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
03 Серпня, 2021 р., 14:43
У Житомирській області триває реалізація програми Президента України «Велике будівництво», у рамках якої в області розбудовується соціальна, транспортна інфраструктури, а також впроваджується ряд інших суспільно значущих проєктів.
03 Серпня, 2021 р., 09:44
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» заплановано виконати капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 060102 Андрушівка-Червоне-Закутинці км 24+543 – км 32+406.
02 Серпня, 2021 р., 14:57
Про це повідомив заступник Керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко під час виступу на Форумі “Україна 30. Децентралізація”.