Велике будівництво

29 Вересня, 2021 р., 14:40
Про це повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА. Так, тривають роботи з капітального ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 060510 Сімаківка-Бараші-Пулини-Коростишів-Котлярка на ділянці км 61+321 – км 65+183.
29 Вересня, 2021 р., 10:13
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Житомирській області продовжується розбудова спортивної інфраструктури задля реалізації загальнонаціональної програми «Здорова Україна».
27 Вересня, 2021 р., 15:06
У вересні соціологічна група «Рейтинг» провела всеукраїнське опитування громадської думки про модернізацію інфраструктури в країні.
24 Вересня, 2021 р., 11:28
Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області. Так, добігають кінця роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-06-11 Ставище – Брусилів – Попільня.
24 Вересня, 2021 р., 10:25
Біля села Андріївка на автомобільному шляху міжнародного значення М 21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський (км 148+700 – 149+500) триває встановлення елементів системи моніторингу за станом доріг та умовами руху. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області.
23 Вересня, 2021 р., 16:13
З 20 по 22 вересня у Житомирі на центральному стадіоні “Полісся”, який було реконструйовано в рамках програми Президента України «Велике будівництво», вперше відбувся командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР із 4-борства.
23 Вересня, 2021 р., 10:06
Про це повідомив голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк під час інспектування об’єктів програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”, які реалізуються в районі.
21 Вересня, 2021 р., 14:55
У Житомирській області триває розбудова дорожньої інфраструктури в рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”.
21 Вересня, 2021 р., 13:57
Сьогодні, 21 вересня, заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський та голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко взяли участь у відкритті командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮСШОР із 4-борства, який вперше проходить на Житомирщині.
20 Вересня, 2021 р., 16:36
З 01 жовтня поточного року набуває чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю», яким передбачено посилення відповідальності за порушення вагових норм, що допоможе зберегти від руйнування дороги, покращить безпеку дорожнього руху та сприятиме зменшенню кількості ДТП.