Велике будівництво

09 Лютого, 2022 р., 15:24
У межах програми Президента «Велике будівництво» проведено реконструкцію будівлі басейну Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард».
09 Лютого, 2022 р., 12:24
На початку 2022 року набирає чинності ДСТУ 8747. Згідно з ним цьогоріч Служба автомобільних доріг у всіх нових дорожніх проєктах відмовляться від поточного середнього ремонту на користь капітального ремонту. Таким чином, встановлюється лише 2 види ремонтів:
08 Лютого, 2022 р., 16:14
Сьогодні, 07 лютого, у Житомирській облдержадміністрації урочисто підписано договір на реконструкцію злітно-посадкової смуги міжнародного аеропорту «Житомир» імені Сергія Корольова.
07 Лютого, 2022 р., 16:00
У рамках програми Президента «Велике будівництво» у 2022 році стартує відновлення проблемної ділянки однієї з найзавантаженіших транспортних артерій країни – траси М-06 Київ ? Чоп.
04 Лютого, 2022 р., 12:20
Про це повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації. Так, у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» завершено капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С060906 Лугини-Солов’ї км 0+550- км 2+400.
04 Лютого, 2022 р., 11:34
В рамках загальнонаціональних програм«Велике будівництво» та «Здорова Україна», які ініціював Президент України Володимир Зеленський, на Житомирщині заплановано будівництво 200 сучасних мультифункціональних спортивних майданчиків розміром 140м², 10м х 14м для занять фізичною культурою та спортом.
03 Лютого, 2022 р., 10:51
Протягом останніх двох років у Житомирській області успішно реалізується ініційована Президентом України Володимиром Зеленським програма «Велике будівництво», в рамках якої вже завершено низку проєктів із розбудови соціальної, культурної, спортивної сфер та дорожньої інфраструктури.
02 Лютого, 2022 р., 20:45
Україна зацікавлена в долученні Нідерландів до модернізації українських лікарень і покращення медичних послуг. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ за результатами переговорів з Прем’єр-міністром Королівства Нідерланди Марком Рютте у Києві.
02 Лютого, 2022 р., 09:59
У рамках програми Президента України «Велике будівництво» у Житомирській області триває реалізація низки важливих проєктів, серед яких і соціальні об’єкти, необхідні для забезпечення усіх потреб жителів територіальних громад.
01 Лютого, 2022 р., 12:46
Цьогоріч у Житомирській області в рамках програми Президента України «Велике будівництво» тривають роботи з влаштування освітлення автомобільної дороги загального користування державного значення Н-03 Житомир – Чернівці.