Велике будівництво

01 Лютого, 2022 р., 08:33
У 2020 році завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» реалізовано важливий соціальний проєкт – будівництво нового дитячого садка.
28 Січня, 2022 р., 16:26
Надзвичайно насиченим видався 2021 рік для розвитку соціальної інфраструктури на Житомирщині в рамках програми Президента Велике будівництво.
28 Січня, 2022 р., 14:26
За цей рік в рамках реалізації програми Президента Велике будівництво Житомирщина отримала понад 1,3 млрд грн. Протягом 2021 року було реконструйовано та побудовано 22 об’єкти: 2 дитячих садочки, 1 школу, 2 об’єкти культури, 14 медичних об’єктів, один плавальний басейн та 105 км державних і 88 км місцевих доріг. Зокрема, в Коростенському районі реалізовано 3 об'єкти, які надають послуги понад 60 000 жителям наших громад.
28 Січня, 2022 р., 14:06
В рамках виконання угоди з Міжнародним банком реконструкції та розвитку (МБРР) в Україні реалізовано «Другий проект покращення автомобільних доріг та безпеки руху». Наприкінці грудня 2021 року МБРР здійснив останній платіж у рамках зазначеного проекту. Загальна сума цього кредиту від МБРР становить 450 млн дол. США. Цей проект розпочався ще у 2012 році і відіграв важливу роль у розбудові мережі швидкісних автомобільних доріг України. Він став одним із найбільших проектів у кредитному портфелі МБРР. Про це повідомив заступник Міністра фінансів Олександр Кава.
27 Січня, 2022 р., 14:47
На реконструкцію аеродромного комплексу  у  бюджеті громади передбачено 50 млн грн. Інше джерело фінансування – державний бюджет в межах програми Президента України  «Велике будівництво».
27 Січня, 2022 р., 09:32
Мінрегіон зацікавлений у посиленні співпраці з проєктом ЄС «Угода мерів – Схід» на національному та місцевому рівнях щодо розвитку енергоменеджменту та енергомоніторингу. Наразі 303 муніципалітети України стали учасниками відповідної Угоди — йдеться про міста від 13 тисяч до 3,5 млн мешканців. Зокрема, Київ, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Житомир, Рівне, Кременчук, Полтава, Кам’янське, Чорноморськ, Чортків, Пирятин, Березань. На цьому наголосив Перший заступник Міністра розвитку громад та територій України Василь Лозинський під час зустрічі з представниками проєкту ЄС «Угода мерів — Схід».
26 Січня, 2022 р., 15:09
У рамках президентської програми «Велике будівництво» у 2021 році в Житомирській області здійснювався більше пів сотні кілометрів місцевих автодоріг.
25 Січня, 2022 р., 12:32
В рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівнтцтво” продовжиться маштабне оновлення автомобільної дороги М-06 Київ – Чоп.
25 Січня, 2022 р., 09:28
За повідомленням САД у Житомирській області, в рамках реалізації програми Президента України «Велике будівництво» на Житомирщині, вже укладено договір на здійснення технічного нагляду за будівництвом на об’єкті “Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-02 /М-06/ – Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка”.
20 Січня, 2022 р., 15:49
Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, 20 січня, взяв участь у відкритті амбулаторії в с. Борщів.