Велике будівництво

06 Січня, 2022 р., 11:15
У 2022 році у Житомирській області продовжиться реалізація національної програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським, перелік об’єктів якої буде розширено.
05 Січня, 2022 р., 16:33
Впродовж 2021 року у Житомирській області в рамках президентської програми «Велике будівництво» у 22 громадах було реалізовано 33 проєкти медичної інфраструктури.
04 Січня, 2022 р., 17:35
Як повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, у рамках президентської програми «Велике будівництво», на території області впродовж 2021 року влаштовано 88,15 км верхніх шарів покриття, по 17 об’єктам роботи завершено, а це 55,49 км автошляхів.
30 Грудня, 2021 р., 13:47
Традиційно в кінці року розмовляємо про підсумки роботи та досягнення у розбудові та відновленні дорожньої інфраструктури Житомирської області. На питання відповідає заступник начальника з розвитку доріг Служби автомобільних доріг у Житомирської області Іван Прокопів.
29 Грудня, 2021 р., 14:24
У рамках президентської програми «Велике будівництво” у 2021 році в Житомирській області здійснювалося будівництво, реконструкція та капітальний ремонт 11 об’єктів соціальної сфери, у тому числі 3 медичних закладів.
29 Грудня, 2021 р., 13:38
У 2021 році кошти Державного фонду регіонального розвитку обсягом 4,5 млрд гривень розподілено на реалізацію 306 проєктів. Йдеться про будівництво та реконструкцію навчальних та медичних закладів, ЦНАПів, об’єктів спортивної інфраструктури, водопостачання та водовідведення тощо. Також цьогоріч кошти ДФРР спрямовано на розбудову чотирьох індустріальних парків, облаштування яких цьогоріч включено до програми Президента України «Велике будівництво». Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря.
29 Грудня, 2021 р., 10:37
Велика Реставрація – флагманський проєкт Міністерства культури та інформаційної політики. МКІП запровадив вперше в історії незалежної України комплексний підхід до порятунку культурних пам’яток. Йдеться про реставрацію, протиаварійні роботи та відновлення об’єктів по всій території країни.
24 Грудня, 2021 р., 13:56
Цьогоріч у рамках президентської програми «Велике будівництво» реалізовується 43 об’єкти будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автодоріг місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області.
24 Грудня, 2021 р., 09:22
У рамках програми Президента «Велике будівництво» цьогоріч проведено капітальний ремонт будівлі басейну Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард».
22 Грудня, 2021 р., 16:31
Законопроєкти щодо фіскальних стимулів, які минулого тижня у першому читанні ухвалила Верховна Рада, стануть позитивним «аргументом» для пожвавлення залучення зовнішніх та внутрішніх інвестицій. Про це у своїй колонці для видання НВ зазначив Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов.