Велике будівництво

20 Січня, 2022 р., 13:50
Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко 19 січня провів підсумковий пресбрифінг щодо реалізації програми Президента України “Велике будівництво” впродовж  2021 року на Житомирщині.
19 Січня, 2022 р., 15:36
У 2022 році на ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення, які будуть реалізовані в рамках програми Президента України «Велике будівництво», з державного бюджету передбачається субвенція у розмірі 1 599 886,525 тис. грн (в тому числі залишки субвенції минулого року 309 471,625 тис. грн). Про це повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА.
18 Січня, 2022 р., 11:30
Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області, в рамках реалізації програми Президента України «Велике будівництво» на Житомирщині, укладено договір на виконання послуг з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-06-01 Баранівка – Висока Піч (окремими ділянками) з розробкою проектної документації.
14 Січня, 2022 р., 13:16
Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів України 12 січня. Як зазначив Денис Шмигаль, у 2022 році Уряд має амбітні цілі у сфері розвитку інфраструктури в межах програми Президента «Велике будівництво».
14 Січня, 2022 р., 11:48
Під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля 13 січня відбулася нарада з питань модернізації міжнародних автомобільних пунктів пропуску через державний кордон. У нараді взяли участь Міністр інфраструктури Олександр Кубраков, Міністр юстиції Денис Малюська, представники Міністерства фінансів, Державної прикордонної служби та Державної митної служби.
13 Січня, 2022 р., 10:47
У 2022 році Уряд має амбітні цілі у сфері розвитку інфраструктури в межах програми Президента «Велике будівництво». Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів України 12 січня.
13 Січня, 2022 р., 09:10
У рамках президентської програми «Велике будівництво» цьогоріч продовжиться реконструкція стадіону «Юність» у м. Овручі.
12 Січня, 2022 р., 13:59
У 2021 році у рамках програми Президента України «Велике будівництво»   в Житомирській області активно розбудовувалася дорожня інфраструктура – автошляхи місцевого та державного значення.
11 Січня, 2022 р., 16:24
У Житомирській області триває реалізація програми Президента «Велике будівництво». Зокрема у 2022 році буде реалізовано ряд спортивних проєктів, серед яких будівництво спортивних майданчиків, стадіонів та басейнів.
10 Січня, 2022 р., 08:04
У рамках програми Президента України “Велике будівництво” реалізується проєкт із реконструкції лікувального корпусу обласного протитуберкульозного диспансеру під інфекційне відділення.