Велике будівництво

22 Грудня, 2021 р., 16:03
Про це повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації. Так, у рамках програми Президента України «Велике будівництво» здійснюється капітальний ремонт автодороги місцевого значення С061031 ((М-06) – Кременець – Біла Церква) – Софіївка – Панасівка- Филинці – (Шепетівка-Бердичів) км 5+200 – км 8+800.
22 Грудня, 2021 р., 08:43
У рамках програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» у 2021 році  та Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2023 року у Житомирській області встановлено 27 амортизаційних пристроїв – «демпферних систем».
20 Грудня, 2021 р., 15:52
Наступного року в Україні заплановано реалізацію амбітних проектів, серед яких початок будівництва концесійного автобану Краковець — Броди — Рівне. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді 17 грудня.
17 Грудня, 2021 р., 15:43
Сьогодні, 17 грудня, у селі Сінгури Житомирського району відбулися урочистості з нагоди відкриття амбулаторії на 1-2 лікаря, участь у яких взяла перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко. Також до заходу долучилися директорка Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації Інна Хоменко, керівництво Житомирського району, Новогуйвинської громади та громадськість.
17 Грудня, 2021 р., 15:41
У рамках Національної програми «Велике будівництво» у 2021 році у Житомирській області реалізовано низку соціально важливих проєктів, необхідних для надання повного спектру якісних послуг жителям громад.
17 Грудня, 2021 р., 11:39
У рамках програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» у 2021 році у Житомирській області здійснюється будівництво, реконструкція та капітальний ремонт 11 об’єктів соціальної сфери, серед яких 3 медичні заклади, 3 заклади спорту, 2 дитячих садочка, 1 заклад культури, 1 школа, 1 ЦНАП.
16 Грудня, 2021 р., 16:11
Сьогодні, 16 грудня, на сесії Житомирської обласної ради було прийнято рішення щодо реалізації проєкту з будівництва необхідної інфраструктури та встановлення сучасного лінійного прискорювача у Житомирському обласному онкологічному диспансері, реконструкція якого цьогоріч здійснюється завдяки програмі Президента України «Велике будівництво».
15 Грудня, 2021 р., 15:56
Одним з інструментів для залучення інвестицій у громади у наступні роки в Україні стане розвиток мережі індустріальних парків. Такі майданчики стануть «інвестиційною гаванню» для бізнесу з невисоким «порогом входу» для розгортання виробництва. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря під час Другого щорічного форуму UkraineInvest «MAKE in UA». У заході взяли участь представники Уряду, міжнародних організацій, бізнесу, інвестори, українські та міжнародні експерти.
15 Грудня, 2021 р., 09:17
У рамках програми Президента «Велике будівництво» цьогоріч здійснюється капітальний ремонт автомобільної дороги Н-03 Житомир – Чернівці. Наразі роботи проводяться на ділянці поблизу населених пунктів Іванківці та Демківці й до кордону з Хмельниччиною, км 91+000 – 96+237.
14 Грудня, 2021 р., 15:07
Сьогодні, 13 грудня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко взяв участь в урочистому врученні ноутбуків 90 начальним закладам Житомирщини. Також до урочистостей долучилися заступник голови облдержадміністрації Юрій Денисовець, представники громад Житомирського району, профільних структурних підрозділів облдержадміністрації, народні депутати України, громадськість та ЗМІ.