Велике будівництво

06 Липня, 2021 р., 23:10
Надзвичайно приємну звістку отримали наприкінці дня – протягом 20-23 вересня на Житомирщині відбудеться командний чемпіонат України з чотириборства серед ДЮСШ та СДЮШОР.
01 Липня, 2021 р., 10:59
У рамках програми Президента «Велике будівництво» будується транспортна розв’язка у двох рівнях на перетині автошляху М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський та обходу міста Бердичів.
30 Червня, 2021 р., 15:14
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського на Житомирщині продовжується реалізація соціально важливих проєктів.
25 Червня, 2021 р., 12:58
У Житомирській області продовжується реалізація соціально значущих проєктів національної програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським. Так, у 2021 році до переліку об’єктів програми включено проведення реконструкції у Житомирі обласного онкодиспансеру.
24 Червня, 2021 р., 12:21
В перший день форуму Президент Володимир Зеленський презентував загальнонаціональну програму «Здорова Україна».
23 Червня, 2021 р., 14:39
У рамках програми Президента «Велике будівництво» на Житомирщині вже другий рік поспіль триває реалізація соціальних проєктів задля забезпечення всіх потреб жителів області. Серед таких об’єктів особливе місце займають центри надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс», які дозволяють отримати адміністративні послуги в єдиному місці, скористатися зоною для самообслуговування, отримати безкоштовну консультацію адміністратора. Окрім того, всі ЦНАПи відповідатимуть вимогам інклюзивності.
23 Червня, 2021 р., 08:55
Завдяки програмі Президента «Велике будівництво» ще одна громада Житомирщини отримала нові можливості для отримання якісної медичної допомоги. Після 10 місяців реконструкції частини приміщень першого поверху приймального відділення КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради запрацювало нове відділення екстреної медичної допомоги (ЕМД). Це вже четверте відділення ЕМД у Житомирській області, яке модернізували у рамках національної програми.
18 Червня, 2021 р., 09:02
На Житомирщині продовжується розбудова соціальної інфраструктури в рамках програми Президента «Велике будівництво».
15 Червня, 2021 р., 19:28
На початку 2022 року набирає чинності державний стандарт України (ДСТУ) 8747. Згідно з ним вже з наступного року Служби автомобільних доріг у всіх нових дорожніх проєктах відмовляться від поточного середнього ремонту на користь капітального ремонту.
15 Червня, 2021 р., 13:56
14 червня, ще 45 сучасних автомобілів «швидкої допомоги» поповнили автопарк комунального некомерційного підприємства “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Житомирської обласної ради.