Велике будівництво

25 Травня, 2021 р., 15:11
У Житомирській області продовжується розбудова соціальної інфраструктури в рамках Програми Президента «Велике будівництво».
24 Травня, 2021 р., 13:49
Минулого тижня Служба автомобільних доріг у Житомирській області уклала договір на проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги М-21 Виступовичі - Житомир - Могилів-Подільський.
21 Травня, 2021 р., 15:35
Національна програма з відновлення доріг та соціальної інфраструктури стала найбільш вдалою ініціативою Володимира Зеленського за два роки президентства. За результатами опитування, проведеного соціологічною групою Рейтинг, «Велике будівництво» отримало найбільше схвальних відгуків.
19 Травня, 2021 р., 14:52
На Житомирщині триває реалізація Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
17 Травня, 2021 р., 16:05
У Міністерстві розвитку громад та територій пройшло засідання секції технічного регулювання та нормативного забезпечення у будівництві Науково-технічної ради Мінрегіону, на якому було розглянуто проєкт Зміни №2 ДБН В.2.3-4:2015 «Автомобільні дороги. Частина I. Проектування. Частина II. Будівництво» розроблений ДП «ДерждорНДІ».
13 Травня, 2021 р., 12:15
Як повідомляє САД у Житомирській області, на ділянці км 91+000 – 96+237 автодороги Н-03 поблизу сіл Іванківці та Демківці на Любарщині й до кордону з Хмельницькою областю проводяться роботи з фрезерування старого дорожнього покриття та влаштування нижніх шарів дорожнього покриття.
12 Травня, 2021 р., 14:48
У рамках Програми Президента «Велике будівництво» на 6-ти ділянках автодороги Н-03 Житомир – Чернівці у Житомирській області тривають роботи з капітального ремонту та реконструкції дорожнього покриття.
07 Травня, 2021 р., 09:03
Спільний проєкт допоможе включити потреби електротранспорту у розвиток мережі доріг України. Про це повідомляє Укравтодор.
07 Травня, 2021 р., 08:57
Цьогоріч до національної програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським, включено ремонтно-реставраційні роботи будівлі Магістрату КЗ “Житомирський обласний краєзнавчий музей” у м. Житомирі, що мають бути завершені до кінця 2021 року.
30 Квітня, 2021 р., 10:38
У рамках Програми Президента «Велике будівництво» у Житомирській області продовжується розбудова соціальної інфраструктури.