Велике будівництво

22 Квітня, 2021 р., 16:07
Сьогодні, 22 квітня, голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко разом із представниками ЗМІ відвідали один із об’єктів програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» – відрізок дороги Кам’янка-Вільськ.
21 Квітня, 2021 р., 12:17
У рамках Програми Президента “Велике будівництво” на об’єктах капітального ремонту мосту через річку Случ на автомобільній дорозі Р-49 Васьковичі – Шепетівка, км 92+351 та мосту через річку Норин, що у місті Овруч, на шляху М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський, км 47+402 активно проводяться роботи з влаштування бетону на монолітній плиті.
19 Квітня, 2021 р., 14:36
Культура – новий напрям у Програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». У 2021 році планується відновлення 20 об’єктів культурного спрямування.
18 Квітня, 2021 р., 12:23
Народні депутати України Арсеній Пушкаренко та Тетяна Грищенко з робочим візитом відвідали Малинщину, де проінспектували реалізацію об’єктів Програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”.
15 Квітня, 2021 р., 10:59
Верховна Рада України зробила крок до реалізації президентської програми доступного житла. Парламент прийняв у першому читанні законопроєкт № 5308, який дозволить видати близько 8 тисяч іпотечних кредитів на житло та передати 12 тисяч квартир у фінансовий лізинг. Ініціативу підтримали 263 народних депутати.
14 Квітня, 2021 р., 12:58
Програмі Президента України “Велике будівництво” підлягають об’єкти інфраструктури усіх сфер, включаючи медичні заклади. Як проходить будівництво приймального відділення та сільських амбулаторій у Бердичівському районі проінспектували 13 квітня народні депутати України Арсеній Пушкаренко та Богдан Кицак.
12 Квітня, 2021 р., 15:34
Уряд затвердив перелік програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2021 році. Про це повідомляє Міністерство розвитку громад та територій України.
09 Квітня, 2021 р., 12:20
Роботи з реконструкції автомобільних доріг за програмою Президента «Велике будівництво» стартували в усіх регіонах України. Про це повідомив заступник голови Офісу Президента, координатор «Великого будівництва» Кирило Тимошенко.
01 Квітня, 2021 р., 19:03
Сьогодні, 01 квітня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко провів пресконференцію з питань робіт, які планується виконати у 2021 році на території комплексу центрального стадіону “Полісся”, а також розповів про інші спортивні об’єкти Житомирської області, реалізація яких планується впродовж поточного року в рамках Програми Президента України “Велике будівництво”.
01 Квітня, 2021 р., 10:41
Про реалізацію в Житомирській області програми Президента “Велике будівництво” розповіла журналістам телеканалу “Союз-ТВ” перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко.