Діяльність відділу

30 Грудня, 2020 р., 10:04
Програма Президента «Велике будівництво» в частині 100/100/100 повністю виконана. Слідом за школами та спортивними об’єктами, будівельні роботи закінчені у 100 дитячих садочках по всій країні. Створено нові місця у дитсадках для майже 6 тисяч дітей.
23 Грудня, 2020 р., 19:22
У Житомирській області реалізація Національної програми “Велике будівництво”, ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським, знаходиться на завершальному етапі виконання робіт.
23 Грудня, 2020 р., 14:03
Оновлення доріг у межах ініційованої Президентом Володимиром Зеленським Національної програми «Велике будівництво» українці назвали головною позитивною подією року, що минає. Про це свідчать результати загальнонаціонального опитування, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» спільно з Київським міжнародним інститутом соціології.
17 Грудня, 2020 р., 11:10
11 Грудня, 2020 р., 09:03
Новий шкільний спортивний майданчик відкрито у селі Кирдани Овруцької ОТГ. Це один із п’яти спортивних об’єктів на Житомирщині, які включені до програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
09 Грудня, 2020 р., 11:44
Ще два важливих проєкти завершені цього року на Житомирщині в рамках Національної програми “Велике будівництво”, ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським. Так, побудовано Зарічанський дошкільний навчальний заклад «Джерельце» та здійснено термомодернізацію Миропільської гімназії.
08 Грудня, 2020 р., 09:23
Під час робочої поїздки до Брусилівської територіальної громади сьогодні, 04 грудня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко взяв участь у відкритті у селі Водотиї амбулаторії на 1-2 лікаря з житлом, яку побудовано в рамках Національної програми “Велике будівництво”, ініційованою Президентом України Володимиром Зеленським.
27 Листопада, 2020 р., 14:34
Першочерговий план по будівництву та реконструкції шкіл у межах програми Президента “Велике будівництво”, яку реалізує Мінрегіон у співпраці з місцевою владою, виконаний на сто відсотків – у 100 школах завершені будівельні роботи. Це означає, що створено 8338 нових учнівських місць і в зручних умовах відтепер навчатимуться понад 55 тисяч школярів.
25 Листопада, 2020 р., 11:00
Відповідно до програми Президента «Велике будівництво», до кінця 2020 року мають бути завершені щонайменше 100 шкіл, 100 садочків та 100 спортивних об’єктів по всій Україні. Наразі 100 шкіл добудовано, що є повним виконанням першочергового плану. Загалом будівництво було розпочато в 134 школах, середня будівельна готовність яких на сьогодні, за даними ОДА, становить 95%. У садочках цей показник складає 94%, а готовність спортивної інфраструктури оцінюється у 90%.
19 Листопада, 2020 р., 18:25
Програма «Велике будівництво», ініційована Президентом України Володимиром Зеленським у березні 2020 року, триває. В рамках програми цьогоріч було розпочато роботи з відновлення, капітального ремонту та будівництва об’єктів соціальної, освітньої та спортивної інфраструктури.