25 Січня, 2021 р., 12:18
Сьогодні, 25 січня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко провів щотижневий підсумковий брифінг щодо ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію у Житомирській області,  участь у якому також взяв начальник відділу мобілізаційної роботи та спеціальних питань Департаменту охорони здоров’я ОДА Сергій Березовський.
23 Січня, 2021 р., 10:38
22 січня голова Житомирської облдержадміністрації поспілкувався з журналістами програми “У центрі подій” телеканалу “Союз-ТВ” щодо тарифної політики.
23 Січня, 2021 р., 10:33
Україна недовикористовує один зі своїх найпотужніших активів – землю. Мораторій, котрий існував десятиліттями сформував тіньовій ринок, низьку продуктивність фермерства, розкрадання землі через схеми, корупцію на ринку землі та зубожілі села. Завдання земельної реформи – упорядкувати ринок землі, унеможливити корупційні схеми у земельних відносинах, зробити відносини у сфері землеустрою — зрозумілими й прозорими, і головне – дати поштовх українській економіці.
22 Січня, 2021 р., 09:00
22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки українці щороку відзначають День Соборності України.
21 Січня, 2021 р., 16:07
Сьогодні, 21 січня, голова Житомирської облдержадміністрації взяв участь у прямому ефірі телеканалу “СК1”.
21 Січня, 2021 р., 14:27
В рамках реалізації загальнонаціонального право?просвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО?!» розкажемо як реалізувати своє право на безоплатне отримання земельної ділянки.
18 Січня, 2021 р., 12:23
Сьогодні, 18 січня, заступник голови ОДА Юрій Оханський провів щотижневий підсумковий брифінг щодо ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію у Житомирській області,  участь у якому також взяв директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Микола Суслик.
17 Січня, 2021 р., 12:44
З 16 січня 2021 року мова обслуговування споживачів – українська! Відповідно до статті 30 Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, всі надавачі послуг, незалежно від форми власності, зобов’язані обслуговувати споживачів і надавати інформацію про товари і послуги державною мовою.
16 Січня, 2021 р., 12:34
15 Січня, 2021 р., 12:30