05 Лютого, 2021 р., 09:51
Раніше на сайті Коростенської районної державної адміністрації ми вже розповідали жителям Коростенського району про те, що у дику природу Коростенщини представники ГО «Коростенське товариство мисливців і рибалок» випустили 145 фазанів.
03 Лютого, 2021 р., 14:28
16 січня 2021 року набрала чинності стаття 30 Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, основною вимогою якої є використання української мови під час обслуговування споживачів.
02 Лютого, 2021 р., 11:06
Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко поспілкувався з журналістами програми “У центрі подій” телеканалу “Cоюз-TВ” про новоухвалений Закон “Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” щодо компенсації у зв’язку з підвищенням тарифів на електричну енергію”.
02 Лютого, 2021 р., 10:17
Заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський долучився до обговорення питання щодо затвердження Урядом порядку компенсацій для громадян, які використовують електроопалення.
01 Лютого, 2021 р., 11:35
Сьогодні, 01 лютого, заступник голови ОДА Віктор Градівський провів щотижневий підсумковий брифінг щодо ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію у Житомирській області,  участь у якому також взяв начальник відділу мобілізаційної роботи та спеціальних питань Департаменту охорони здоров’я ОДА Сергій Березовський.
29 Січня, 2021 р., 12:28
Президент України Володимир Зеленський відзвітував про виконання своєї передвиборчої обіцянки: вже цього року українці зможуть отримати доступну іпотеку на житло під 7%.
29 Січня, 2021 р., 12:13
25 лютого на загальнодержавному рівні Україна відзначатиме 150 років від дня народження нашої славетної землячки – письменниці, перекладачки, фольклористки, культурної діячки Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач).
28 Січня, 2021 р., 12:14
27 січня в програмі «У центрі подій» на телеканалі “Cоюз-ТВ” говорили про будівництво у Житомирській області сільських амбулаторій у рамках реалізації Програми Президента України «Велике будівництво». Участь у програмі взяв голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко.
27 Січня, 2021 р., 15:51
Про роботу КНП "Коростенська центральна районна лікарня" Ушомирської сільської ради сьогодні і про перспективи її розвитку в подальшому журналістці Молодіжного медіа Коростеня Олені Обиход під час інтерв’ю розповіла директор медичної установи Алла Желєзнякова.
26 Січня, 2021 р., 12:04
Сьогодні, 26 січня, на Житомирщині стартує поетичний марафон до 150-річчя з Дня народження Лесі Українки.