Безоплатна правова допомога

07 Лютого, 2022 р., 10:00
Тoму вaжливим acпектoм під час відчуження тa нaбуття земельнoї ділянки є здійcнення перевірки відпoвіднocті нaбувaчa aбo влacникa земельнoї ділянки cільcькoгocпoдaрcькoгo признaчення.
04 Лютого, 2022 р., 10:00
Звертатися за представленням своїх інтересів у суді та складенням процесуальних документів вони можуть з питань, пов’язаних із захистом порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів у зв’язку зі збройною агресією Російської Федерації та тимчасовою окупацією території України.
03 Лютого, 2022 р., 10:00
Онлайн інструмент розробили Координаційний центр з надання правової допомоги та Українська фундація правової допомоги за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження” у межах Ukrainian Access to Justice School of Practice. Консультацію в ньому надають юристи, які працюють у місцевих центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД) та пройшли спеціалізоване навчання з аспектів надання правової допомоги представникам вразливих до ВІЛ груп населення.
02 Лютого, 2022 р., 10:00
Цьогоріч до системи безоплатної правової допомоги вже надійшло понад 534,3 тис. звернень. Переважна більшість клієнтів, які зверталися за безоплатною первинною правовою допомогою, – жінки (60,5%). Натомість чоловіки частіше потребували безоплатної вторинної правової допомоги (54%).
01 Лютого, 2022 р., 10:00
Зазначене стосується державних актів, форма яких відповідає постанові Верховної Ради України «Про форми державних актів на право власності на землю і право постійного користування землею» від 13.03.1992 № 2201-XII, що діяла з 1992 року по 2004 рік. Такі державні акти мають рожевий колір.
31 Січня, 2022 р., 10:00
На сьогоднішній день, коли вже відкритий ринок землі, земельну ділянку сільськогосподарського призначення можна продати, навіть якщо вона перебуває у довгостроковій оренді у фермерів або агрохолдингів, оскільки земельна ділянка належить власнику і він може розпоряджатися нею на власний розсуд. Водночас, орендар має право на переважну купівлю землі сільськогосподарського призначення.
30 Серпня, 2021 р., 08:17
05 Серпня, 2021 р., 09:50
6.07.2021 р. набрав чинності наказ Міністерства юстиції України від 23.03.2021 № 1061/5, яким внесено зміни до наказу від 16.04.2019 року № 1203/5 «Про затвердження Порядку автоматизованого арешту коштів боржників на рахунках у банках за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів».
04 Серпня, 2021 р., 12:37
З 1 липня 2021 року в Україні підвищено прожитковий мінімум. Тепер він для працездатних громадян становить 2379 гривень, для непрацездатних – 1854 гривень.