Захисник України

11 Січня, 2021 р., 10:39
Наказом Міністра оборони України впроваджується Перелік кодів військових рангів НАТО за стандартом НАТО STANAG 2116. Зазначений Перелік встановлює відповідність кодифікації військових звань військовослужбовців Збройних Сил України військовим рангам НАТО. Це ще один крок, що забезпечує взаємосумісність зі збройними силами держав—членів Альянсу, — повідомив Міністр оборони України Андрій Таран.
30 Червня, 2020 р., 16:50
Враховуючи важливість та гостроту проблематики даного напрямку, Міноборони з 1 липня розпочинає вивчення громадської думки щодо забезпечення житлом українських військових.?
27 Травня, 2020 р., 13:26
Продовжуємо скасовувати необхідність подання непотрібних довідок, які не несуть жодного сенсу і не впливають на прийняття рішень.
05 Березня, 2020 р., 15:00
Від сьогодні починає функціонувати "гаряча" лінія Call-центру Міністерства оборони України щодо призовної кампанії «Весна — 2020».