Захисник України

29 Листопада, 2022 р., 18:29
Міністерство оборони України завершило офіційну реєстрацію нормативно-правових актів, якими регламентується процес оформлення документів, які підтверджують статус учасника бойових дій під час відсічі повномасштабної агресії Росії. Міністр оборони України Олексій Резніков:
29 Листопада, 2022 р., 13:17
Якщо ваша близька людина потрапила в полон до ворога, потрібно дотримуватися чіткого алгоритму дій.
18 Листопада, 2022 р., 11:59
21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цого року він особливий, тому що Україна бореться з російським агресором за свою свободу і за гідне життя в сім’ї європейських держав. Високу ціну платить країна за державний суверенітет і територіальну цілісність. Життям за життя.
16 Листопада, 2022 р., 12:33
Відповідно до повноважень, визначених статтею 131 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” щодо організації бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час, повідомляємо.
11 Листопада, 2022 р., 11:38
29 жовтня 2022 року набрав чинності Закон від 18.10.2022 р. №2678-IX “Про внесення зміни до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” щодо особливостей призову на строкову військову службу та діяльності призовних комісій під час дії воєнного стану”.
10 Листопада, 2022 р., 12:50
За кожним так званим «жестом доброї волі» противника стоять колосальні зусилля наших військ. Так само, як ворог відходив з Києва та Харківщини, залишав острів Зміїний, ймовірний вихід із Херсону - це результат наших активних дій.
08 Листопада, 2022 р., 12:19
Якщо людина зникла безвісти, у членів її сім’ї через місяць після внесення відповідної інформації до Єдиного реєстру досудових розслідувань виникає право на отримання пенсії.
02 Листопада, 2022 р., 13:30
Робоча група Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими розробила низку рекомендацій для родичів наших Захисників, які перебувають у полоні, зниклих безвісти за особливих обставин, звільнених з полону, а також ЗМІ для того, щоби уникнути можливих ризиків для тих Захисників, які тимчасово перебувають у полоні, під час комунікації у публічних джерелах.
28 Жовтня, 2022 р., 13:32
Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України. Зокрема, змінами до Постанови КМУ № 413 врегульовуються порядок та процедура надання статусу УБД українським громадянам, які стали на захист України від початку повномасштабного вторгнення російської федерації, з лютого 2022 року.
05 Жовтня, 2022 р., 14:45
Хлопчик мешкає неподалік Кривого Рогу разом із батьками й бабусями. Через його селище до лінії фронту їздить чимало військового транспорту. Хлопчик вітає кожне авто саморобним українським прапорцем!