Захисник України

07 Березня, 2023 р., 13:33
Жителів Житомирщини запрошують долучатися до штурмових бригад “Гвардії наступу”, формування яких триває.
06 Березня, 2023 р., 17:00
Уродженець Луганщини став до лав однієї з бригад “Гвардії наступу”, аби в подальшому захистити свою малу Батьківщину та відновити територіальну цілісність України.
06 Березня, 2023 р., 15:48
Офіс Уповноваженого зі зниклих безвісти нагадує: будь-яка інформація про таких осіб є важливою при їх розшуку. Адже родини зниклих перебувають у шоковому стані – люди не завжди можуть одразу згадати всі важливі деталі.
10 Лютого, 2023 р., 16:26
Сьогодні, 10 лютого, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко разом із журналістами відвідали “Прозорий офіс” у Житомирі, де змогли поспілкуватися із добровольцями, які виявили бажання вступити до лав “Гвардії Наступу”, а також із представниками Національної поліції України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби, які щодня консультують охочих про кожну із восьми бригад, до яких проводиться набір.
10 Лютого, 2023 р., 12:16
Головне бажання українців цього року – Перемога. Завдяки партнерам і союзникам ми нарощуємо свою військову потугу. Снаряди, зброя, танки, обладнання – ця допомога щоразу зростає. Ми відчуваємо підтримку усього демократичного світу і маємо інструменти для досягнення Перемоги. Вона неодмінно буде. Долучившись до нових підрозділів, кожен може зробити свій внесок у нашу спільну справу та наблизити день Перемоги України.
09 Лютого, 2023 р., 13:00
08 Лютого, 2023 р., 14:06
Майор Вадим Москаленко, командир бригадної артилерійської групи штурмової бригади Нацгвардії «Червона Калина» в інтерв’ю інформаційному телеканалу «Ми - Україна» розповів про місію гармаша, бойовий шлях підрозділу і як змінилося військо та гвардійці за час від початку масштабної війни з росією.
08 Лютого, 2023 р., 10:34
Заступник Міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко в ефірі телемарафону FREEDOM розповіла про механізм вступу до штурмових бригад «Гвардія наступу», а також поінформувала про переваги служби у добровольчих бригадах Нацполіції, Нацгвардії та Держприкордонслужби.
07 Лютого, 2023 р., 10:09
Загалом до «Гвардії наступу» на сьогодні подали заявки більше 8 тисяч добровольців. Всі вони будуть проходити співбесіду та перевірки. Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» заявив виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ.
06 Лютого, 2023 р., 16:18
Український ветеранський фонд Мінветеранів вдруге проводить опитування серед ветеранів та чинних військових. Його мета — зібрати та проаналізувати інформацію для подальшої ефективної роботи з ветеранами нинішніми та майбутніми.